Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız

Beni aldatıyor mu? Aldatıldığımı anlayabilir miyim? Sevgilim beni aldatıyor mu? İçimden bir ses benim de aldatıldığımı söylüyor. Aldatıldığımı hissediyorum. Acaba hislerime güvenmeli miyim? İnsan aldatıldığını anlar mı? Gerçekten aldatıldığımızı nasıl anlayabiliriz? İhaneti ortaya çıkarmak, aldatılmayı anlamak nasıl olur? İçinizden gelen o ses sizi çoğu zaman yanıltmaz. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız bir düşünün…

Erkekler açısından bakacak olursak; aldatan erkekleri tanımalıyız önce. Erkekler aldattıkları zaman genellikle ihanet ettiklerini apaçık belli ediyor. Erkek arkadaşınızın sizi aldattığını anlamak için davranışlarında oluşan değişiklikleri dikkatlice inceleyin. Bariz bir şekilde farklılıklar varsa, sevgilinizin hareketleri sizde şüphe uyandırıyorsa ve sizi aldattığını düşünüyorsanız muhtemelen aldatıyordur.

Aradığınız zaman telefonu sık sık ulaşılamıyor durumdadır. Telefonunu kapattığı zamanlar sıklaşmıştır. Aradığınız kişiye ulaşılamaz. Ona ulaşmanızı istemez. Böyle zamanlarda bir şeylerin ters gittiği apaçık ortadadır.

Saçına, kılığına kıyafetine, kullandığı parfümüne özenmeye başlar. Kendine ekstra bakmaya başlar. Daha genç görünme çabasına girer. Evden çıkarken ayna karşısında daha uzun zaman geçirir. Yeni yeni kıyafetler alır. Parfümünü değiştirir. Sık sık saç traşı ve sakal traşı olur. Görünümüne ve kilosuna da dikkat etmeye başlamıştır. Belli ki kendini beğendirmek istediği başka birileri vardır.

Telefonunu ve kişisel bilgisayarını sizden saklar. Telefonuna kilit koyar. Telefonunu sessiz modda kullanır. Başka odalarda konuşmaya başlar. Bilgisayara başka odalarda sizden gizli kaçar girmeye başlamıştır.

Eve geç gelmeler, artan mesailer, artan iş seyahatleri ve iş yemekleri dikkatinizi çekmeye başlar.

Size olan ilgisi azalmıştır ya da tamamen bitmiştir. Sizi yok saymaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir