Aşkı Bitiren Erkeği Soğutan Şeyler Neler

Her kadın biten ilişkinin ardında oturup neden bittiğini düşünmek yerine ağlamayı, yas tutmayı tercih eder. Bunun yerine kendi kendilerine yapacakları incelemeler bir sonraki ilişkilerinde hata yapmalarını engelleyerek daha uzun bir ilişki yaşamalarını sağlar.

Aşk öyle bir duygudur ki ayaklarınızı yerden keser, ondan başka kimseyi ve hiçbir şeyi düşünemez hale gelirsiniz.

Sabah kalktığınızda aklınızda o gece yattığınızda aklınızda yine o vardır. Sizi sosyal hayattan soyutlamayı başaran tehlikeli bir duygudur.

Aşkınızı bu kadar tutkulu yaşarken sonsuza kadar sürmesi için küçük detaylara dikkat etmelisiniz. Sizi mutlu eden bu küçük detaylar parterinizi sıkarak ilişkiden uzaklaştırabilir ve ayrılıkla sonuçlanabilir.

Tembellik Etmeyin: Kendi başınıza olduğunuzda istediğiniz kadar salaş giyinebilir, yüzünüzde maskeler, saçlarınız dağınık şekilde istediğiniz kadar rahat davranabilirsiniz.

Fakat partneriniz yanınızdayken kıyafetlerinize de davranışlarınıza da özen göstermelisiniz. Sizlere olduğunuzdan farklı görünün demiyoruz fakat rahat olmakla salaş olmak arasındaki ince çizgiyi asla aşmayın.

Anne Görevini Üstlenmeyin: O ortalığı dağıtırken ardından toplamayın, O’na küçük bir çocuk gibi davranmayın bu davranışlar partnerinizin asla büyümemesine neden olabilmektedir.

Evlenmek istediğinizi belirttiğinizde karşınızda büyümemiş biri ile karşılaşmanız ve hayal kırıklığına uğramanız muhtemel bir sorun olarak önünüzde durmaktadır.

Kıskançlık Yapmayın: Başka bir kadına bakışlarını yakaladığınızda bağırarak kavga etmek yerine onu baştan çıkartın ve ilgisinin sizin üstünüzde toplanmasını sağlayın.

Unutmayın ki kıskançlık ona güvenmediğinizin göstergesinden çok kendi özgüveninizin olmadığının göstergesi olarak karşınızda durmaktadır.