Bacaklarımda Hiç Tüy Çıkmasın Diyenlere

Kadın olmanın en zor yanıdır diyebiliriz aslında, sürekli epilasyon yapmak ve tüy almak zorunda kalmak.Özellikle bacaklar için sık sık epilasyon yapmak gerekir.Mükemmel ve pürüzsüz bacaklar için tüylerin kökten alınması ve kıl dönmesi gibi sorunlarla cilt üzerinde leke oluşmuş olmaması gereklidir.Hiçbir kadın bacaklarında o kahverengi lekeleri görmek istemez.

Geleneksel tüy alma yöntemlerinden olan ağda çok can yakıcı ve zaman alıcı bir yöntem olarak karşımıza çıkar.Jilet ise ağdadan daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir.Kesme tehlikesi yanında,tüylerin daha sık ve seri gelmesi,kıl dönmesine yol açması gibi birçok olumsuz yanı bulunmaktadır.

Kısaca eğer pürüzsüz ve tamamen tüysüz bacaklarınızın olmasını istiyorsanız ve bunu en hızlı ve acısız yöntemle gerçekleştirecekseniz, yapmanız gereken iyi bir lazerli epilasyon merkezinin yolunu tutmak olacak.Lazerli epilasyon yönteminde tüyler ,epilasyon öncesi uzatılıyor ve epilasyon esnasında aynı boyda kesiliyor.

Epilasyonun yapılacağı bölgeye özel bir jel sürülüyor. Lazer ışını kıl köküne verilerek tüykökleri yakılıyor. Yakılıyor dediysek korkmayın laserde kullanılan bu ışın can yakmıyor ve zararsız.Lazer epilasyon mükemmel bacaklara sahip olmanız için birebir diyebiliriz.Zira laser epilasyon yöntemi bacaklardaki tüy sorununuzu kısa sürede ve uzun vadede çözen bir yöntem.