Biacayip.com İlginç Hediye Cenneti

hediyeOyuncaklardan saatlere, ev, dekorasyon, mutfak, banyo ürünlerinden ofis ürünlerine ve günlük hayatta ihtiyaç duyulan çok amaçlı ve eğlenceli ürünlere dek, rengarek ve ilginç hediyeler sizleri biacayip.com’da bekliyor.

Renkli, orijinal, piyasada kolay kolay bulunmayacak cinsten ilginç hediye bulmak zor iş. Biacayip.com, bu amaçla tasarlanmış harika bir alışveriş portalı. Bi acayip ürünlerini o kadar seveceksiniz ki hediye amaçlı satın almakla kalmayacak, kendiniz için de sipariş edeceksiniz.

www.biacayip.com’u ziyaret edin, eşsiz ürün seçeneklerimizi inceleyin, üye olun, arzuladığınız ürünleri sipariş edin, 24 saat içerisinde beğendiğiniz hediyeler sizlere ulaşsın.

Yalnızca 3.90 TL kargo ücreti isteyen biacayip.com, 50 TL ve üzeri alışverişlerden kargo ücreti talep etmiyor. Havale-EFT yoluyla veya kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabileceğiniz gibi, kapıda ödeme şansınız da mevcut. Ayrıca, satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, bir hafta içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz..

Bırakın, mutluluk kapınıza gelsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir