Doğru Erkek Nasıl Olmalı?

Doğru erkek..Hangi erkek doğru erkektir, neye göre ve kime göre doğrudur? Bir erkeğin sizin için doğru erkek olup olmadığını nasıl anlarsınız? Her şeyden önce biz kadınlar için bizimle evlenmeyi amaçlayan erkek doğru erkektir. Bu doğru erkek deyimi, evlenilecek erkek olduğuna göre şimdi aklımıza gelen soru şu: Evlenilecek erkek nasıl erkektir?

Hasta olduğunuzda üzülen erkek,
Aramadığınızda endişelenen sizi merak eden erkek,
Her konuda sizi sıkılmadan dinleyen ve sorunlarınıza çare arayan erkek,
Sizin istekleriniz için kendi isteklerinden vazgeçebilen erkek,
Aile bağları güçlü olan, annesiyle iyi geçinen erkek,
En kızgın anında bile asla el kaldırmayan,
Sabretmesini bilen,
Yalan söylemek yerine kızacağınızı bile bile gerçekleri söyleme cesaretini gösteren erkek,
Sizi kıskanır ama abartmaz, sahte değil samimidir.

Erkek arkadaşınızın yemekten çok hoşlanması veya çok güzel giyinmesi hoşunuza gidiyor olabilir. Bu, kesinlikle güzel bir haber. Sadece daha önemli bazı özellikleri göz ardı etmediğinizden emin olmanız gerekiyor.

Lombardo “Müşterilerimden, içinde küçük bir dairenin olduğu büyük bir daire çizmelerini istiyorum. Sonra küçük daireye bir eşte aradıkları dini ailevi ve parasal temel birkaç özelliği yazmalarını rica ediyorum. Büyük daireyi ise ‘Olsa iyi olur’ gibi şeylerle dolduruyorlar. Küçük dairedeki tüm özelliklere ve dışarıdaki özelliklerden birkaçına sahip bir erkekle birlikte olmalısınız. Aksi halde bu ilişki yürümez” diyor.

Evlenmeyi düşündüğünüz erkeğin genel özelliklerine bakıp olumsuz olanlarına odaklanın. Bunlarla başa çıkabileceğinize inanıyor musunuz? Örneğin rehber olarak çok başarılı bir kariyere sahip olduğunu düşündüğünüz halde, işi gereği çok fazla seyahat ediyorsa kendinize şu soruyu sorun: Başarılı olması, yokluğunu telafi edecek mi? Çok fazla arkadaşınız varsa, bu durum çok fazla problem yaratmayacaktır. Ama en sevdiğiniz şey, sevgilinizle koltukta yayılıp televizyon seyretmekse, onun devamlı şehir dışında olduğu bir ilişkide mutlu olmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir