Hayatınızın Erkeği O mu ? İyi Düşünün..

Yıllardır beyaz atlı prensinizin veya masal prensesinizin karşınıza çıkması için sabrettiniz.

Karşınıza çıkacak kişinin ömrünüzü birlikte geçireceğiniz kişi olup olmadığını anlamak o kadar da zor değil aslında, küçük detaylar ile birbirinizi karşılaştırabilir ve birlikte olup olamayacağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Çok Kitap Okuyan Kişiler: Sizi herhangi bir yapıya sahip insanlar mutlu etmezler. Dünyaya bakış açınız, olaylar hakkındaki düşünceleriniz birbiri ile uyum sağlamayacağı için bu kişiler ile anlaşmanız oldukça zordur.

Size tıpkı sizin gibi güncel hayatı takip eden, bol bol kitap okuyan, hayata karşı tepkisiz kalmayan kişiler gerekmektedir.

Bu kişiler ile yapacağınız sohbetler, küçük tartışmalar hem ufkunuzu genişletmeye yardımcı olacaktır hem de hayatınıza renk katacaktır.

Eğlence Meraklıları: Gürültünün yüksek olduğu barlarda başlayan ilişkiler veya tanışmaların sonu mutlaka hüsran ile sonuçlanmaktadır.

Aşırı gürültülü ve alkollü eğlence mekânları yerine daha nezih, insanların rahatlıkla sohbet edip konuşabildikleri kafe barlar en ideal mekânlardır.

Bu ortamlarda karşınızdaki insan ile rahatlıkla sohbet edip fikir alışverişinde bulunabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Spor Meraklıları: Size en uygun partneri bulabileceğiniz yerler spor merkezleri, tenis kortları, koşu alanlarıdır.