İhanete mi uğruyorum?

erkek kadın ayrılıkAldatıldığınızı hissediyorsanız bu işte ters giden bir şeyler var demektir. Kadınlar aldatıldıklarını çoğu zaman hisseder. Eğer aşırı paranoyak bir kadın değilseniz ve her zaman bu hissi yaşamıyorsanız, şu an hissettiğiniz aldatılma duygusu nedensiz olmayabilir. Acaba gerçekten aldatılıyor musunuz yoksa bu şüpheleriniz yersiz mi?

Erkeğinizi analiz etme vakti geldi. Bakalım sevdiğiniz adam nasıl davranıyor. Sizi aldatıp aldatmadığını anlamanız için birkaç ipucu verme zamanı…

Aldatan erkeklerde gözle görülür bir takım değişiklikler vardır. Bu ani değişimler gözünüzden kaçmış olamaz. Senelerdir alışık olduğunuz halleri bir anda değiştiyse onu değiştiren şeyin ne olduğunu bulmaya çalışın. Ne gibi değişiklikler var?

Yaşı orta ve üzeri ise daha genç görünmek için çaba harcar. Çok daha modern ve özenli kıyafetler seçer. Eskisine oranla daha bi bakımlıdır. Hiç parfüm kullanmayan erkek bir anda deodorant ve parfüm kokmaya başlar.

Düzenli saç ve sakal traşı olmazken artık düzenli olarak traş olmaya başlamıştır.

Eve geç gelir. Bazen hiç gelmez. Bazen evden hiç çıkmaz ancak zamanını sizinle değil bilgisayarı ya da akıllı telefonu ile geçirir. Bilgisayar demişken, aman dikkat! Günümüzde ihanetlerin çoğu artık sanal ortamda başlıyor. Erkeğiniz sürekli bilgisayar başındaysa, ama sizi yanına yaklaştırmıyor, internete girdiği anda farklı bir odada olmayı tercih ediyorsa bu erkekte bir dolaplar dönüyor demektir.

Gizli kaçak telefon konuşmaları, kaçak göçek internet sohbetleri, ani şehir dışı gezileri saklayamayacağı türden belirtilerdir.

Size nasıl davranıyor?

Aldatan erkekler, birinci kadınlarını yani sizi ya görmezden gelir ya da aşırı bir ilgi göstermeye başlar. Bu iki davranış da uçlarda olacağı için fark etmemeniz imkansızdır. Örneğin, eskiden size hiç çiçek ya da hediye almışlığı olmayan bu suçlu erkek size hediyeler almaya başlar. Aslında, normal şartlar altında kızması gereken durumlar olduğunda bunu daha sakin karşılar. Bu durum size olan saygısından değil, hissettiği suçluluk duygusundandır.

Bazen de kimi erkekler birinci kadını tamamen yok sayar. Umursamaz. Hesaba almaz. Bu erkekler hakaret ve şiddetin türlüsünü uygulamaktan da çekinmez. Eşiniz size eskisine oranla çok daha kötü davranıyorsa, sizi önemsemiyor, umursamıyor ve her zaman arka planda tutuyorsa ikinci kadını baş tacı ediyor olabilir.

Aldatan erkekler bunu olağan karşılar. Aldatan bir erkeğin çevresinde genellikle kendisi gibi sadakatsiz arkadaşları vardır. Eşinizin yakın arkadaş profiline bir bakın. Eşini aldatan, çapkın ve gözü dışarda arkadaşı varsa bu durum eşinize de bulaşabilir.

Unutmayın; ihanet bulaşıcıdır. Arkadaş ve iş çevresinden çabucak eşinize de bulaşabilir…

Sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir