Kaşları Nasıl Şekillendirmek Gerekir ?

Kaş kadınların en dikkat çeken kısımlarıdır. Yüz hatlrını belirler. Kaş alırken dikkat edilen hususlar, çok açıklar vermemek, çok inceye kaçmamak, eğer çok acı hissediliyorsa buz bastırmak, ince uçlu cımbızlar kullanmak, kendinizi alamıyorsanız bir kuaförde aldırmak, kaş boyunuzu düzgün belirlemek ve kesmek. Vebenzeri dikkat etmeniz gereken püf noktalar.

Peki kaç biçimlendirmek?

Kaşlarınızla ilgili birkaç tüyo sizlere; haydi kulak verin…

Kaşlarınızı hep düzeltiyor ve bu durumdan rahatsız mısınız?

Ozaman bir fırçaya sprey sıkın ve kaşlarınızı tarayıp bu fırçayı sürün. Kaşlarınızın bozulmamasını sağlayacaktır. Gün boyunca rahat ve tekrar tekrar düzeltmek nasıl göründüğünü düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kaşlarınızda beyazlar mı var?

Kaşlarınızda belirli bir yaştan sonra beyazların çıkması normaldir. Ya da bazı hanımlarda irsi anne ve babadan olarak erkenden beyazlama olabilir. Bu gibi durumlarda kaşlarınızı saç boyasıyla boyamak en pratik yöntemdir.

Kaşlarınız ince mi?

Belirginleştirmek istiyoresanız eğer kalemle hafif içlerine doğru yumuşak hareketlerle boyayın.

Kaşlarınız çok mu kalın?

İç kısımlardan kırpar gibicesine ortalardan kaşlarınızı alın ve kaş kesme makasıyla aralardan kesin. Boyunuzu bir boy yapmayada özen gösterin.

Kaşlarınız syrek mi?

O zaman hemen bir sarmısak alın ve bir diş sarmısağın ucunu kesin. Kestiğiniz sarmısağın ucundan çıkan suyu kaşınızın seyrek olarak bulduğunuz bölgeye sürün. Yeni kaş oluşumları göreceksiniz.

Sitenin Meleği.