Ruju Daha Güzel Sürmek İçin!

rujRujunuzu, göz kaleminizi, göz farınızı ve eyelinerinizi çok daha güzel sürmek ve daha da profesyonel uygulamak için bu makyaj tavsiyelerine uyun!Ruj, göz kalemi ve göz farı aslında makyajın temeli diyebiliriz. Bu üç kozmetik ürün ile harika sonuçlar elde edebiliriz ama neden daha güzel olmayalım?

Mükemmel pembenizi bulun
Hangi pembe sizin için en iyisi? Sadece gülümseyin; ideal pembeniz dişetinizle aynı ton olandır. Daha açık ya da daha koyusu değil.

ruj
Ruju sabitleyin
Rujun rengini sabitlemek için, dudağınızı nötr renkli bir kalemle doldurun. Kalemin sert ucunu, avucunuzun içinde döndürerek yuvarlaklaştırın. Böylece sert ucu batmaz. Sonra rujunuzu uygulayın.

Özel gölge
Herhangi bir dudak rengini pırıltılı hale getirmek için “altın rengi dudak parlatıcılarından kullanın. Her ruj rengine yakışırlar ve müthiş güzel bir ışıltı katarlar.

Mükemmel matlık için pudra
Soluk pembe bir ruj sürün ve üstüne transparan bir toz pudra ile kompres yapın. İstediğiniz matlığa kavuşursunuz.

Rujun yağını alın
Daha doğal, uzun ömürlü bir görünüm için rujunuzun yağını alın. Kağıt havluya hafifçe dudağınızı bastırın, fazlalıklar gidecektir.

Çıplak makyaj
Yine çıplak makyaj trendi. Hızlı, kolay, doğal ve taze görünen çıplak makyaj, yeni sezonda ön planda.

Burada asıl zorluk çıplak makyaj oluşturmak için doğal güzelliği vurgulamak. Cildiniz kusursuz görünmeli, elmacık kemikleriniz belirginleşmeli, gözlerinizde rimel olmalı… Dudaklar ise şeffaf.

Vampir dudaklar
Yeni sezon makyajı oldukça çelişkili, değil mi? Bir tarafta çıplak makyaj bir tarafta vampirella dudaklar!

Bordo ve kırmızı dudaklar, kusursuz bir cilt ile birleşiyor…
kozmetik
Kalın kaşlar
Doğallık, bu sezon geçit töreni yapıyor. Çocuksu, kalın kaşlar geri geldi. İnce dudaklara veda öpücüğü verin!

Dumanlı göz makyajı
Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı göz makyajında farklı renkler var. Özellikle füme ve leylak tonlarını kullanacağız. Klasik renklerden uzaklaşıp, gözlerimizi renklendiriyoruz.

Eyeliner
Çizgiler, çizgiler ve yine çizgiler … Dramatik bir görünüm için eyeliner şart! İnce ya da kalın, farketmez. Tercih sizin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir