ŞERBETÇİ OTU GÖGÜS BÜYÜTÜYOR

Göğüslerinizin büyük olmasını daha diri ve güzel olmasını mı istiyorsunuz. Ameliyatlardan korkuyor bıçak altına yatmak istemiyor musunuz. O zaman en son çare ameliyata gelmeden bir doğal çözüm sadece doğal ne krem ne de hap ne de bir başka bir şey. Doğadan bir şey. Her yerde bulabileceğiniz aktarlardan özellikle temin edebileceğiniz ucuz bir bitkidir şerbetçi otu.

İdrar söktürücü mide rahatlatıcı uyku düzensizliğine iyi gelici süt yapıcı gibi bir sürü güzel yararları olan bir bitkidir.

Şerbetçi otunun göğüslerini büyütmek isteyen hanımlar ister krem gibi kullansınlar isterlerse de çay yapıp içsinler ya da ya da  her ikisini birden yapsınlar sizin tercihinize kalmış bir şeydir.

Aynı çay demler gibi bir tatlı kaşığı şerbetçi otunu demleyin ve günde 1 kere yatmadan önce için yatın. Ama unutmayın sadece şerbetçi otunu çay gibi demleyip içmeye kalkışırsanız acıdır tadı e çay gibi malum şeker katmanız gerek ve su ile sıcak su ile karıştırıp içmelisiniz açık içmenizi ilk günler alışana kadar tavsiye ederim.

Bu çayı günde 1 kere ve uyumadan önce saat 11 gibi 10 gibi içip uyuyunç rahatta uyumanızı sağlayacaktır.

Ben mesela bu şerbetçi otu ile ilk uyku düzensizliğimden uyku sorunlarımdan dolayı aldım ve kullandım.

Yatağa yattığımda ben bin tane şeyi aklına getirip dönüp dolaşıp düşünen birisiyimdir.

Yani 1 saat en az dönerim düşünürüm uyuyamam ama bir o kadar da ben kafamı yastığa koyar koymaz uyumak isteyenlerdenimdir. Olmuyor neyse netten araştırdım ve buldum.

Daha sonra ben bu çayı yaklaşık 15 gün kadar kullandım göğüslerim büyüdü bir garip şekilde. Sonra da bu çayın yan etkilerini daha başka şeylerini inceden inceye araştırmaya başladım ve öğrendim ki süt kanallarını açıyormuş ve hacim olarak dolgunluk veriyormuş göğüslere aman Allah’ım dedim aslında çok da güzel oldu göğüslerim sizlere de tavsiye ederim.

Bir krem olarak da kullanabilirsiniz.

O da etkili oluyormuş benim netten araştırdıklarıma göre sonuç gören hanımlar var. Şerbetçi otunu sıcak suda öldürüyorsunuz ve sonra robottan geçiriyorsunuz incecik oluyor sıvı halde kalıyor ve siz daha sonra bu ot ile kullandığınız vücut kremlerinden bir tanesiyle hacim olarak yani aynı olsun yani ne kadar çoksa şerbetçi otunuz o kadar da krem olmalı ikisi de aynı seviyede olacak şekilde karıştırıyorsunuz.

Bu karışımın ardından da bir günlük bir dinlenmeye bırakıyorsunuz. Bu dinlenmeden sonra da göğüslerine uyguluyorsunuz.

Çiçek gibidir bu şerbetçi otu seveceksiniz ve eğer göğüslerini gerçekten büyütmek isteyen hacminin dolgunluğunun artmasını isteyenler varsa yapacaktır sabırla diye düşünüyorum. Yararlı olması dileklerimle hanımlar…

Sitenin Meleği.