Etkili, Kolay ve Ucuz Güzelleşme Sırları

Güzel olmadığınızı mı düşünüyorsunuz, ya da daha fazla güzel olmak mı istiyorsunuz ? bu konuda merak ettiğiniz herşeyi bu yazıda bulacaksınız.güzelliğinize güzellik katmanın yolu doğru makyajdan geçer.öncelikle buna dikkat etmelisiniz.peki doğru makyajın sırları nelerdir ?işte cevaplar !

Gözlerinizin daha güzel olması için gözlerinize kalem çekmelisiniz.göz kalemini düz çekmek için,aynaya yaklaşmalı, göz kapağınızı içinde dışa doğru hafifçe çekerek gergin bir zemin oluşturmalısınız. Göz kaleminizi kirpiklerinizin dibinden düz şekilde sürerek istediğiniz göz makyajına ulaşabilirsiniz.kaşlarınızı da daha güzel almak için, bir kalemi burnunuzun yanından dik açıyla kaşınıza doğru tutun. Kalemin kaşa değidiği nokta kaşınızın başlama noktasıdır. Bu bölgenin dışındaki kılları cımbızla alın.

Yüzünüzdeki gözenekleri kapatmak içinse yüzünüzü güzelce temizledikten sonra gözenekleri sıkılaştırmak için tonik uygulamalısınız. burada dikkat edeceğiniz nokta fondöteninizin yağsız olmasına dikkat etmelisiniz.

Parfümünüz kalıcı olmasını mı istiyorsunuz ? bunun için yapmanız gereken parfümünüzün duş jeliyle yıkanmak.Zaten genelde parfümler set olarak satılır.parfümünüzün yanında onun duş jelini ve deodorantını da alın. Saçlarınızı da yine aynı kokuyu veren şampaunla yıkayın. Aynı parfümün vücut losyonunu kullanın. Son olarak parfümünüzü boynunuza, bileklerinize sürün.zamanla kokusunun daha kalıcı olduğunu anlayacaksınız.bu arada insanların vücut kimyaları farklıdır. Bazıları parfüme tepki verebilir. Parfüm almadan önce tavsiyemiz mutlaka test edin ve 20 dakika sonra alıp almamaya karar verin.

Yine vücudunuzu nemlendirmek için vücut tipinize uygun nemlendiriciyi tercih edin.cilt analizi yaptırın ve ona göre ürünler kullanın.

Saçlarınızın sağlıklı uzaması için ise düzenli kestirin.böylece saçlarınız hem daha çabuk uzayacak hem de uçları daha sağlıklı olacak.

Ten rengi çorap seçiminin sırrı, çorabın renginin kolunuzun rengi ile uygun olmasıdır. Birçok kadın bacaklarına bakarak ten rengi çorap aldığı için bacak vücudun diğer taraflarından daha açık görünür.

Büyük beden iseniz pantolon seçiminde elastik beli olan pantolonları tercih etmemelisiniz. Düz kemerli ve dökümlü kumaştan hazırlanan pantolonlar sizi daha zarif gösterecektir.

Bol su ve biraz bal dudaklarınızın daha nemli olmasını sağlayacak.balı dudaklarınıza sürün.Bal sadece cildinizinemlendirmez, aynı zamanda korur bunu unutmayın !