2010 ÇANTA KOLEKSİYONU

Çantasız bir bayan olmaz. Çanta hanımların olmazsa olmazlarıdır. Her şeyimizi onun içine koyarız. Bir yere giderken mutlaka yanımızdadır. Onsuz adımlar atılmaz. Ve şimdi onun şıklığı. Özel günler normal günler fark etmez. Her alanda her mekan da kullanacağınız çantanız olmalıdır.

Sporda farklı çanta özel günlerde farklı çantalar normal günlerde farklı çantalar. Biz hanımlar işlerimizi ince ince düşünürüz sık dokuruz. Bir şeyi en iyisi şeklinde yapmak isteriz. Çantalarımızın kıyafetlerimize olan önemini biliriz ve şıklığımıza olan yararlarını da saymakla bitiremeyiz.

Bazen kendimiz çok şık olmasak da çantamız bizi göze verebilmektedir ya da dikkatleri üzerimize almamızı sağlayabilir. Bu yılın da modası tam istediğimiz gibi başlıyor ve istediğimiz renkleri istediğimiz desenleri modelleri bir bir sunuyor.

En büyük tercih ve gözde bu sene de deri çantalar. Renkli deri çantalar ve üzerlerindeki işlemeler kadınların ilgi odağı oldular. Hemen hemen her bayan bu modellere desenlere tasarımlara onay verdiler beğendiler.

Her zaman olmasa da bu sene siyah çantalar da köşede yine klasik zamanlarımızı doldurmak için bekliyorlar. Ama bunların dışında canlı tasarımlar etkileyici desen ve fermuarlar moda.

Çantaların boyutları isteğimize göre değişebilir fakat büyük boy çantalar bu senenin şimdiden gözdesi gibi duruyorlar. Bir tane de olsa büyük çantanız olmalı diye düşünüyorum sevmiyorsanız da olmalı bence. Çünkü büyük çantalar size büyük avantajlar sağlayabilirler. Her şeyinizi içine sığdırmak konusunda sizi büyük yardımlar sağlayacaktırlar. Hem o kadar taşıması da zor değil bu çantaları. Tasarımları ile büyüklükleri hani aklınıza öyle geliyordur belki kaba ya da güzel durmaz gibi düşünmeyin çok şıklar ve desenleri ile sizi etkileyecektirler.

Çanta modası en güzel ölmeyen modalardan bir tanesi.

Ölmemesinin nedeni de elbette kadınların olmazsa olmaz ihtiyaçları listesinde en önemli sıra yer almasından kaynaklı bir durum. Çantasız hanımlar çoğu mekana gitmiyorlar.

Ve şıklığın zarafetin gözde hakimiyeti onlarda olabiliyor. Desenleri ve işlemeleri ile şıklık özel günlerin önemini daha da arttırıyor. Daha da güzel geçmesini sağlıyor. Etraftan beğenilmek ve hoşnutluğunuzun zarafetinizin de iltifatlarla size gelmesi de ayrı bir güzel durum olacaktır sizin için. Çanta modası sizin modanız olacaktır.

Sitenin Meleği.