2010 Modası Genel Olarak Sıcak ve Özgür

Son zamanların odası yaratıcılığın doruklara ulaştığı noktalarda. İçinden naıl geliyorsa öyle ol. Rengarenk ayakkabılar capcanlı tunikler T-Shirtler pullular simliler. Büyük rahatlıklar sizinle bu sene.

2010 güzel bir sene olacak gibi görünüyor moda olarak boylu poslu dimdik ayaktalar. Kadınların ilgisini çekecek bir sürü renk ahengi var ve bir sürü de seçenekler var. Sizin yapmanız gereken sadece bu seçenekler içersinden kendi zevk düşünce ve beğeninize göre olanı alıp denemek uydurmak. Renkler tonlar uysun diye büyük kurallar yok sen nasıl rahat edersen moda da öyle !

Şıklık her zaman bir kadının siyahı olabilir.

Şıklıkla büyük adımlar atılabilir. Bir erkeği etkilemek şıklıkla nasıl oluyorsa oluşan bir çevrede bir ortamda da şıklıkla fark edilmek de bir o kadar kolaydır.

Nefes kesecek derecede şıklıklar gördüm 2010 da ben bu şıklıkları bir ucundan takip etmeye çalışıyorum. Ayakkabılar özellikle benim en büyük ilgi odaklarımlar.

Onları çok değiştirir ve alırım. Sizler de kesinlikle daha görmemiş olabilirsiniz yeni yeni başlıyor havaların ısınmasıyla renkler desenler çok etkileyici insan almadan duramıyor asla ve asla kaçırılmaz şeyler var.

Hep derdi annem çocukluğundan beri ayakkabılara düşkünsündür diye ama bunlar farklı gerçekten yaa babetler harika, topuklu ayakkabılar süet ayakkabılar onların kurdeleleri renkleri desenleri çiçekleri her şey çok güzel bu sene capcanlı.

Yazın gelmesini dört gözle bekliyorum ben ve hemen gelse de güzelce güneşle karşılaşsak ve doyasıya gezsek diyorum.

Hafta sonları alışveriş ve uygun yerler bulmak mümkün.

Yazın gelmesiyle bazı alışveriş merkezler mağazalar indirimlere giriyor defileleri oluyor kaçırmamak gerek diye düşünüyorum nedense bazen dikkatsiz olabiliyoruz hayat dalgınlığı işler güçler koşturmalar fırsat vermeyebiliyor ama özellikle kıyafet ve ayakkabı konusunda ben bu sene çok güzel tasarımlar yapacağım düşüncesindeyim.

Her şey bir lego gibi onları alıp tek tek beğenecek ve siz kendi üzerinizde yerleştireceksiniz.

Tasarımlar sizden bunları oluşturması da modadan. Büyük alışveriş merkezlerinin fırsatlarını mutlaka internet sitelerinden araştırın. Çok etkileyici ve şıklık harikası şeylerin görmeye değer olduğunu göreceksiniz.

Modanın kalbi yaz gelmeden atmaya başladı. Alışveriş zamanı geliyor gibi.

Daha çok gezmek ve daha çok modaya ayak uydurmak zamanı yavaş yavaş geliyor gibi bu hız mayıs ayında daha da heyecan kazanacak. !

Sitenin Meleği.