2010 Yazında Beyazın Hakimiyeti !

Beyaz yaz aylarını demir baş rengidir. Bu renk her yaz yeniden doğar ve her yaz aynı şekilde azalmadan kullanılmaya devam eder. Renk ışığı direk olarak güneşe geri yansıtır. Sıcak tutmaz ışığı direk olarak geri yansıttığından dolayı. Siyah ve diğer koyu renkler gibi güneş ışınlarını içinde tutup sıkılmanızı bunalmanızı engeller. Bu durum kadınların beyaza olan yönelimi ve tercih sebepleri arasında baş sıralara çıkmasını sağlar.

Gerek beyaz elbise gerek beyaz etek gerek beyaz ayakkabı beyaz t-shirt bunların hepsi birer tercihtir. Beyaz saflıktır ve çekici bir beyazlık da göz geçer dikkat çeker. Temizliği simgeler. Beyaz kıyafet giydiğiniz de dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Bunlar arkadaşlarınızın içindeki ortamlarda olabilir iş hayatınızdaki ortamlarda olabilir. Gerekse de evde giydiğiniz evinizde misafir ağırladığınız zamanlar olabilir.

– Beyaz kıyafetleri tercih etmek biraz cesurluktur aslında. Neden; çünkü beyaz kıyafetler giyildiğinde ilk giydiğiniz zaman ki gibi lekesiz kullanılmayı ve gün boyu da aynı temizlikte kalmayı bekleyen renktir. Bu rengi seçmek demek sizin gün boyu bunu taşıyabilir bir konumdayım demeniz demektir.

– Beyaz renkleri tercih ederken yumuşak renkleri de yanında uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Beyaz bir bluz giydiğinizde mesela pembe bir kot ya da pembe bir keten koton pantolon tercih edebilirsiniz. Blue Jeans tercih edebilirsiniz.

– Uzun kollulardan çok kısa ve daha ferah tutucu şeyler giymelisiniz. Terlediğinizde sizi çok zor durumlara sokmayan kıyafetler olmalılar.

– Çok ince olmamalı ve içinizi göstermemelidir. Beyaz astarlı olmalarına dikkat etmelisiniz. Beyaz renk bu konuda size dikkat etmeniz gereken bir madde sunuyor.

Sitenin Meleği.