2011-2012 Sonbahar Kış Modasına Merhaba

modaModa ile aranız nasıl? Moda ne ise onu giyerim diyenlerden misiniz yoksa kendi modamı kendim yaratırım diyenlerden mi? Kendi adıma konuşmam gerekirse ben ikisinede girmiyorum. Modayı çok takip ederim fakat moda ne ise onu giymek değilde moda ile kendi modamı harmanlayıp giyim düzenimi kurarım. Sizin ki hangisi? Dışarı çıkarken ya da ark.larla iken genelde kendi modamlayımdır. Özel günlerde modaya bakar elbise dolabımı bütünleştirmeye çalışırım.

Moda bazen isteklerime cevap versede bazen vermeyebiliyor çünkü. Tarzlar, renkler ya da istekler farklı olabilir. Bence en güzeli harmanlamak. Moda olan şeyi giyerm hep diyenlerde çoklar. Ama düşünün bir boy hep aynı şeyleri diyen insanlar yığınından olmak istemem açıkçası.

Moda moda olduğu için kullanılmamalı, moda yararlanabildiğimiz kadar modadır. ondan renk desen tarz bakışı alabildiğimizce modadır. içindeki modayı keşfet.

2011 yılına girdiğimiz şu günlerde modanın canlılığı başladı bile. Ünlü moda uzmanları bu sene ki trendleri açıklamaya başladı. Bakalım nasıl giyinecekmişiz ve neler bu sene moda? 70 li yılların sonu ve 80li yılların başı tekrar canlanıyor! Doğanın kendini nefis gösterdiği yeşiller, pasteller ve pembeler üzerinde çiçekli elbiseler…

2011 modası çok saf bir koleksiyon. İpekler ve satenler geri dönüştüler. Günlük giyimlerde akıcılık var. Matlar ve parlak maviler etkisini kullanıyorlar. Dizlerde boy elbiseler, üzerine uzun kazak ve deri çizmeler kış modası. Jeanlar her sene olduğu gibi bu senede modasını öldürmüyor. Fırfırlı elbiseler, farklı çizgi ve desenler göz kamaştırıyor. Tunik ve ceketler de ayrı moda. ROmantik çağlardan geri gelmişçesine canlı renklerle

2011 yılında çantalarda dikkat çekici gündelik hayatta büyük ve geniş çantalar hakimler. İş hayatında ve özel günlerde ise küçük ya da orta boylu çantalar kullanılıyor. 2011 yılında çantalarda en çok kahve ve tonları var. Çizme renklerine göre çantalar.. Deriler püsküllü işmesiz sade ama şık çantalar bu yıl boyunca devam edecek gibi gösteriyorlar. Çanta alırken genelde ayakkabımıza göre alırız fakat öyle güzel renkler ve modeller var ki bu sene rengarenk döşeyebilirsiniz kıyafetlerinizi ve çantalarınızlada dış görünüşünüze çok değişik bir hava verebilirisiniz.

Özgürlüğünüz en üst seviyelerde ve en güzel modeller ve renklerde seçim sizin. Hepsi birbirinden güzeller. Bayanlar için önemli bi yeri olan çantalar, içlerindeki kullanışlı gözleri ile de tercih sebepleri..Kış sezonunda deri çizmeler en üst kulvarda yürüyorlar.

Ayakkabılar ise daha renkli. Klasik renklerden uzak cıvıl cıvıl mor, yeşil, turuncu ve mavinin tonlarında tasarlanmış. Topuklu ve güzel şık ayakkabılar bu sene çok sevilecek gibi. Artık topuklu ayakkabıları kot altına da giyiyoruz ve çok da yakışıyor. Şıklık 2 katına çıkıyor.

Topuklu ayakkabıların her zaman ayrı bir asaleti ve zerafeti vardır zaten bunu göz ardı etmemek lazım.

Çok farklı desende ve modelde ayakkabılar sezona girdi. Ünlü modacılar ilkbahar yaz koleksiyonlarını podyumlarda gösterdiler bile. Etkileyici modeller var. İpli ayakkabılar, şık topuklu topuksuzlar rengarenkler ve yaza da damgalarını vuracakları kesin. Güzel bir kreasyon olmuş Bu seneki ayakkabılar çok beğenilecek gibi.

Özellikle genç kızlar her renk ayakkabılar ilginizi çekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir