2011 Bahar ve Yaz En Moda Renkler !

2011 İlk Bahar ve Yaz modasında en moda renkler, almamız gereken kıyafet renkleri ve kullanmamız gereken renk kombinasyonları !Kahverengi-Bej kombinasyonu, Pembe-beyaz renk kombinasyonu, mavi-kırmızı kombinasyonu, mavi-kırmızı ve beyaz renk kombinasyonu, hardal sarısı, krem rengi, somon-füme-pudra ve Uçuk pembe en moda renkler..Çantalarda da yine kahverengi, lacivert ve bej renkler oldukça popüler..

 

Herry İlkbahar Yaz Modası

Herry, Bahar Romantizmi, Stil Kozası, Afrika Gizemi ve Yeni Klasikler koleksiyonuyla birbirinden çekici seçenekler sunuyor.

Herry, “Bahar Romantizmi” ile saflığın ve doğallığın tüm yansımalarını elbiselere taşıyor. Pudra tonları, beyaz, lacivert ve indigo renkleri ile dantel detayların yoğun olarak kullanıldığı bu tema, doğanın büyüleyici bir devinimle kendini yenilediği ilkbaharda, yaşama kayıtsız kalmamayı hatırlatıyor.

“Stil Kozası” temasında ise, beyaz, krem, bej, mor, sarı ve yeşil tonlarında tasarlanan modeller, genellikle düz ve belirginleşmiş bel formu ile dikkat çekiyor. Fırfır ve apolet detayların kullanıldığı tema, çatlarcasına güneş isteyen bir kozanın, pembeleşmiş pamuk çiçeği gibi yazı müjdeliyor.

2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda bu yılın temalarını belirlerken Afrika’dan da ilham alan Herry tasarımcıları, ”Afrika Gizemi” temasıyla ortaya koydukları çizgi, renk ve desenlerle kadının sofistike, maceracı ve özgür ruhlu yanını açığa çıkartıyorlar. Doğayı tüm çıplaklığı ile yansıtarak kentte safari macerasını yansıtan koleksiyonda bej, haki, kakao ve taş renkleri ön plana çıkıyor.

Herry’nin ilkbahar ve yaza damgasını vuracak temalarından ”Yeni Klasikler” ise, şehirli kadının ofis giysilerini tekrar yorumluyor. Her zaman şık giyinmeyi ilke edinmiş Herry kadınına zengin seçeneklerin sunulduğu bu tema altında, seçenekler siyah, lacivert, kemik ve grinin bir kaç tonundan oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir