2011 Büyük Beden Kadın Kıyafet Modası

büyük beden kıyafetler 20112011 yılında da büyük beden giyinen hanımlar düşünüldü ve ünlü büyük beden giyim markası ThinkPlus+ kreasyonunu tamamladı. 2011 yılı için Think’in kıyafetlerine ve kombinelerine bakma fırsatı buldum. Büyük beden giyinen kadınlar için 42-52 beden aralığında harika kıyafetler var. Özellikle de elbiseler dikkat çekici. Kim demiş sadece zayıf kadınlar şık olur, büyük beden kadınlar da her zaman şık olabilir !

Think’in bluzları, gömlekleri ve elbiseleri oldukça başarılı. Bunlarında yanında kilolu bayanlar için harika tunikler var. Fazlalıklarımızı kapatırken aynı zamanda şık da olacağız.

52 bedene kadar kıyafet sunan Think 52 beden 54 beden giyinen kadınlara da olabilir. Çünkü kalıplar rahat ve bol. Tavsiyem eğer çok yayvan bir vücut yapınız yokda 1 beden küçüğünü alın. Ben tam bedenini aldım bol geldi açıkcası.

Büyük beden alışveriş yapmak ama sezon modasına uygun tasarımlar almak istiyorsunuz, ya da büyük beden diye sizlere dayatılanlar dışında özgürleşmeye ihtiyacınız var. limango olarak bugün sizleri, soru işaretlerinize cevap veren bir markayla Think Plus ile tanıştırmak istiyoruz.

Think+’ın yaratıcısı olan Podyum Tekstil, 1999 yılından beri Avrupa’nın önde gelen büyük beden markalarının koleksiyonlarını tasarlıyor; aynı zamanda bu özel koleksiyonların üretimini gerçekleştiriyor.

Günün her saati giyilebilir ürünler yaratmak, modayı yakından takip eden ve bunu tasarımlarına doğru bir şekilde geçiren bir marka olmanın dışında Think Plus aslında bizlere önemli mesajlar da veriyor. Bu nedenle artısı bildiğiniz artılardan değil. Büyük beden giyiyorsanız, sizlere sunulanlarla çok mutlu olmadığınızı biliyoruz.

Kendinizi içinde özgür kılabileceğiniz, modayı, yaşınızı ve günün akımlarını dikkate alarak hazırlanan tasarımların yer aldığı Think Plus koleksiyonunu hazırlayan tasarım ekibi, eksikliğini hissettiğiniz kalıplar üzerinde de çalışıyor. Örneğin, büyük beden olsanız da ‘skinny’ giymenizde, desen kullanmanızda bir sakınca yok.

think büyük beden

think büyük beden

think büyük beden

think büyük beden

think büyük beden

think büyük beden

think büyük beden