2012 Yılında En Gözde Aksesuarlar

modaBayanların Vazgeçemedikleri Aksesuarlar

Güzel bir görünüme kavuşmak isteyen bayanlar özellikle elbiselerine ve bu elbiseler ile kullandıkları aksesuarlara oldukça dikkat etmektedir. Sade bir elbisenin bile aksesuarlar ile süslendikten sonra aldığı görüntü herkesi hayran bırakmaktadır. 2012 bayan aksesuarları hakkında hazırladığımız yazımızda sizlere 2012 aksesuar trendlerini ve bu trendleri en doğru şekilde nasıl kombine edeceğiniz hakkında bilgiler sunacağız.

En Gözde Aksesuarlar
moda
Çanta; Bayanların hemen hemen hepsinin vazgeçemediği ortak aksesuar çantadır. Bir bayan nereye giderse gitsin yanında çanta olmadan dışarı çıkmaz. Modayı takip eden hanımlar sürekli olarak yeni çantaları almakta ve elbiseleri ile kombine etmektedir. 2012 çanta trendleri de hanımları oldukça memnun etmiş ve beğenisini kazanmıştır.
moda
Takı; Bayanların vazgeçemedikleri diğer aksesuarlar takılardır. Takılar, özellikle kolye ve küpeler tüm elbiseler ile kullanılır iken doğru kombine için elbisenizin renk ve modeline göre küpe takmanızdır. Genellikle gündelik hayatta küçük küpeler takılır iken bir davete gidileceği zaman daha gösterişli küpeler tercih edilmektedir. 2012 takı modellerini inceleyerek tüm elbiseleriniz ile uyum sağlayan modellere göz gezdirebilirsiniz.
moda
Kemer; İster pantolon olsun ister elbise kadınlar tüm giyeceklerinde kemerlere yer vermektedir. Kemer, bir elbisenin daha şık ve estetik görünmesini aynı zamanda diğer aksesuarlar ile uyum yapmasını sağlamaktadır. 2012 kemer modellerine baktığımız zaman bu yıl büyük tokalı ve deri kemerlerin popüler olduğunu görmekteyiz.
moda 2012
Unutulmaması gereken en önemli nokta en kötü aksesuarın bile doğru kullanım ile en muhteşem aksesuar haline geldiğidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir