Ameliyatsız Güzellik Mi Yoksa ?

Güzellik elbette ki çoğu kişimize göre göreceli bir kavram olmaktadır. Güzelliğimizi ilk olarak biz tanımadığımız birisine fiziksel değerler olarak çıkartırız. Ve nasıl kendimizde bir tanımadığımız kişiyi görünce konuşmadan etmeden sohbete girmeden fiziksel değerleri ile giyimi ile değerlendiriyorsak bir başka kişi de aynı bizim yaptığımız gibi kıyafetlerimize yüz güzelliğimize göre değerlendirme yapacaktır. Bu değerlendirmelerin asıl fiziksel özellik değerlerine bakarsak eğer yüz güzelliğinde mesela özellikle çok bıçak altına yatan hanımlar var.

Yüz güzelliğinizi kazanmak demek illa ki gergin sıkı bir cilt ise bence yapılmamalı. Her cilt güzeldir ama sadece onun işlenmesini ve ona gerekli değerin verilmesini bekler.

İstediği ve her cildin olduğu gibi farklı farklı isteklerine cevap gelince o zaman da siz amacınıza ulaşmış olursunuz. Yedikleriniz içtikleriniz beslenme şekil ve düzenleriniz ayrıca yaşadığınız yerin hava durum şart ve koşulları bunlar için etki sahibi olan değerlerdir.

Yaşadığınız yer çok sıcak ise eğer daha ferah olması için çabalarda bulunmalısınız. Çok terleyen cilt çok da tuzlu terde tahrik olmaya münasip demektir. Bu riske girmemek gerek dikkat etmek gerek. Ve cildi yağlı olanların çok terlememesi gerek ferah ve rahat bölgelerde olmalılar. Olmalılar ki yağ ile ter birleşmesin daha da kötü bir şekil almasın diye.

Kuru ve ya mat olan ciltlerin kimisine göre de kupkuru hiç su değmemiş gibi olan ciltler ise sıcak mekânlarda bulunabilir. Tavsiyenin en güzeli güzelce su tüketimidir ve yeşil sebzelerden meyvelerden yemektir.

Su ve sebze meyve ihtiyaçları ayrıca gelen sıcak cildin kuruluğunu içten tetiklemeye ve onu uyarmaya başlayabilir.

Güzellik için çaba sar etmeden direk olarak ameliyatlara gidilmemeli tercih edilmemeli. Siz değerlerinizin öncelikle isteklerine ne kadar cevap verebiliyorsunuz ne kadar onu istediği standartlarda besliyorsunuz bakmalısınız.

Yüz güzelliği ve aynı şekilde vücut güzelliği de belirli şeyleri sizden ister. Oturduğunuz evin hava durumu ya da şehrin diyelim, giydiğiniz kıyafetler ve kıyafetlerin türü, yediğiniz yemekler ve yemeklerin

tür düzeni her şey bir düzendir. Bu düzeni ister ve bekler güzelliğiniz sizden. Gerekli doğallıkları elde etmek için çaba sarf edin.

Ameliyat çok sonra bir çözüm olmalı sizin için en sona onu bırakmalısınız. Unutmayın iyi beslenen bir bedenin güzel de bir cildi vardır.
Sitenin Meleği.