Bacaklar Nasıl Daha Uzun Görünür?

elbiselerBacaklarının kısa olmasından ya da kısa görünmesinden yakınanlar bir kaç küçük giyim hilesiyle, bacak boylarını daha uzun ve bacaklarını da daha biçimli gösterebilirler. Bacaklarınızın vücudunuza oranlı ve daha güzel görünmesini istiyorsanız düşük bel pantolonlarınızı yok etmeye başlayın!

Düşük bel jean ve pantolonlar, göbek altından başladığı için sizi hem olduğunuzdan daha göbekli gösterecek, hem de basenlerinizi büyük gösterecektir. Bu tip pantolonlar bacakları kısa ve biçimsiz gösterir. Özellikle kısa boylu ve basen sorunu olan bir kadınsanız yüksek bel pantolonlara alışsanız iyi olacak.

Mini etek ve elbiseler de bacak boyunu uzun gösterir. Eteğin boyu kısaldıkça bacakları uzun gösterme oranı artar. Tek renk kıyafet seçimi de bacakların uzun görünmesini sağlar. Tek renk etekler, elbiseler, kısaca tepeden tırnağa kadar tek renk giyinmeye özen gösterin ve hem daha zayıf hem de daha uzun görünün.
elbiseler
Uzun boy, ayak bileğine kadar olan elbiseler de boyu uzun gösterir. Bir de model tüyosu verelim. Roma imparatorluğu stili dediğimiz göğüs altından aşağı doğru dik inen elbiseler bacak boyunu uzun gösterir. Yani robadan kesimli elbiseler boyu uzun gösterir.

Göğüsün hemen altında kullanılan kemer ve korseler de boyu olduğundan uzun gösterir.

Topuklu ayakkabılar da boyun uzun görünmesinde etkilidir. Dolgu topuk yerine kalem topuk dediğimiz ince topuklu ayakkabıları seçerseniz hem daha zarif hem de daha uzun boylu görünebilirsiniz.

Asla giymeyecekleriniz;

Diz altı etek ve elbiseler, kalın ve kısa topuklu nine ayakkabıları, düşük bel etek ve pantolonlar.

Bilgeis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir