Bahar Aylarında Nasıl Giyinilir, Neler Giyilir?

2014 bahar modası (7)Bahar aylarında neler moda, hangi renk kıyafet bizi daha modern ve güzel gösterir, bu sezonun modası ve bayanlar için 2014 bahar gardrobunda olmazsa olmaz parçalar. Bayanlar için yeni sezonda yepyeni renkler, yep yeni modeller ve daha rahat bir moda sezonu. İşte baharda moda!

2014 bahar aylarında bordo, kırmızı ve mavi renkler çok moda. Bu renklere sık rastlayacağız sevgili hanımlar.

Jean gömlek modelleri jean tunikler, kadife gömlek modelleri ve gomlek tunik ve elbiseler de favori parçalar arasında. Ayrıca jean gömlek ve tuniklerde inci boncuk işlemeler, dantel detaylar ve diğer işleme detayları da göze çarpıyor.

2014 bahar modası (3)

2014 bahar modası (4)

2014 bahar modası (5)
Asimetrik kesimler, özellikle büyük beden giyinen ve fazlalıklarını kapatma ihtiyacı hisseden bayanlar için arkası daha uzun gömlek ve tunik modelleri, asimetrik kesimli bluzlar da moda. Yine bordo, kırmızı ve siyah renk sık sık kullanılmış görünüyor.
2014 bahar modası (1)
Bej, krem rengi ve canlı renklerde trençkot modellerini fark ettiniz mi?

Evet bu sezon trençkotlar yine favori. Sizin trençkotunuz ne renk? Mutlaka bir adet trençkot edinin.
2014 bahar modası (7)
Monokrom modasından haberiniz var mı?

Bahar ayları için de monokrom modası devam ediyor. Siyah-beyaz zıtlığından güzel bir moda çıkmış ve yıllar sonra bu moda tekrar canlanmış. İşte 2014 yılı için ihtiyacımız olan bir moda terimi daha: Monokrom. Her bayan koleksiyonunda mutlaka monokrom kıyafet seçenekleri görmek mümkün.

2014 bahar modası (2)

2014 bahar modası (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir