BEBEK GİBİ BİR YÜZ İSTER MİSİNİZ?

Çok çabalar sarf ederiz gerek yediklerimize verdiğimiz özen ve gerekse de kürlerimiz maskelerimiz elimizden geleni yaparız. Hepsi istediğimiz gibi gözenekleri güzelce açık siyah noktası olmayan daha da parlak daha da canlı bir cilt için. Ve her seferinde sizi zor durumda bırakmayacak. Her gün daha da etkilerini özenlerini kendisinde belli edecek bir yüz. Hayallerimiz süsler ve çoğu zaman mankenlere özeniriz. Oysa onlardan hiçbir eksiğiniz yoktur. Düzenli olarak güzelce onlar da bakım yaptıran gerekli yeme içme de özen gösteren insanlardır. Spor yapan insanlardır en önemlisi de.

Mucize maskemiz:

Malzemeler:
– Süt
– Yumurta akı
Hazırlanışı:

– Bir kapta yumurtanın akını iyice çırpın.
– Daha sonra da içine süt ilave edin.
– Bu maskeyi cildinize süreceksiniz.

Bu maske nemlendiriciliği de size verecektir ayrıca verdiği bir parlaklık vardır. Yumurta akı bildiğimiz gibi cilt sorunlarında bire bir çözümdür. Onu asla unutmamak gerek. Ve sütte aynı şekilde verdiği değerlerle güzel bir parlaklığı sağlar. Siyah noktaların giderilmesinde kullanılır.

Maskelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu besinleri tüketmek de çok önemlidir. Protein ve vitamin depoları cildimizi besleyen besin grupları arasındadır.

Yediklerimizden cildimiz büyük bir yüzdelik oranla etkilenirler.

Maskenin cildiniz de kalma süresinde gerekli özeni göstermelisiniz. Maske cildinizde kurur gibi hal alana kadar kalmalıdır. Ve temizleme işlemi yapılırken kesinlikle çok sıcak bir su ile temizlenmemelidir. Ilık ya da soğuk su ile yıkanmalısınız kurulanmalıdır. Maskeyi yıkadıktan sonra farkı hissedeceksiniz.

Sitenin Meleği.