Bihter’in Dizideki Kıyafetleri Nereden ?

Beren Saat Aşkı Memnu dizisinde çok ilginç giyiniyor ve pek çok kadın da Bihterin kıyafetleri nerden aldığını merak ediyor. Oldukça iddialı ve gösterişli giyinen bihter Arzu Kaprol İmzalı kıyafetler ve özel dikim elbiseler giyiyor. Bihterin Annesi Rolindeki Nebahat Çehre de kıyafet seçimleriyle oldukça ilgi çekiyor ve merak ediliyor.

Firdevs Hanımın da kıyafetleri kimi zaman evden getirdiği kıyafetler kimi zaman da sponsor kıyafetleri Onların da Markalarını yazacağım.

Tabi Nihalin de kıyafetleri var ve onlar da çok dikkat çekici.

Bakalım Bihter ve Nihal nerden giyiniyor, Onlar dışındaki oyuncular da bu markaları ve stilleri tercih ediyor.

Aşkı Memnu dizisi-modayı takipleyelim…

Aşk-ı Memnu dizisinin başarılı oyuncusu Beren Saatli’nin dizideki Bihter karakterinin günlük elbiseleri Bcbg Max Azria markasından tercih ediliyor. Bihter’in kıyafetlerini daha önce sitemizde yayınlamıştık olukça ilgi çeken bihter kıyafetlerini yayınlamaya devam edicez.

Bihter’in geçmiş bölümlerde giydiği elbiselerin markası Bcbg Max Azria ve İstanbul Nişantaşı’nda mağazaları var. Fiyatlar genelde ortalama 200 TL’den başlıyor.

Ask-ı Memnu kiyafetleri yazimdan beri bana en cok gelen soru Bihter’in, Behlul’un ve Firdevs Hanim’in giydigi kiyafetlerin markalari. Bu aksam oturdum, dizinin sonunda ki sponsorlari tek tek yazdim. Diziyi internetten izledigim icin videoyu durdurup not almam kolay oldu. Ilk once Bihter’in kiyafetlerinin markalariyla basliyorum. Bihter’in pek cok elbisesi Arzu Kaprol’dan. Naked ve Closh’ta Bihter’i giydiren diger markalar.

Aşk-ı Memnu Bihter’in muhteşem ahenkli elbiselerinin sırrını siz ziyaretçilerimiz için araştırdık.İşte dizide kullandığı elbise modelleri ve daha fazlası…


Dün geceki bölümde de hemen hemen her modelini sergilediği çizme modelleride bu markanın içinde gizli…