Bihterin Dizideki Kıyafetleri

Aşkı Memnu dizisindeki Bihterin kıyafetleri gerek gece gerekse gündüz seçtiği ve giydiği kıyafetler giyisiler büyük dikkat çekiyor. Bana göre Bihter çok zayıf ve kıyafet ona yakışmıyor ama siz yakıştırıyor olabilirsiniz. Beren Saat çok zayıf bana göre giydiği kıyafetleri taşıyamıyor.

Bihterin kıyafetlerinin markalarını merak ediyor olabilirsiniz. Bakalım Bihter-Beren Saat ne giyiyor ve neler tercih ediyor.

bihterin dizi kıyafetleri, bihterin kıyafetleri nerden, aşk ı memnu kıyafetleri, bihterin kiyafeti , aski memnu bihterin kiyafetleri…

Bihter’in yani Beren Saatin dizide giydiği pek cok elbisesi Arzu Kaprol’dan. Naked ve Closh’ta Bihter’i giydiren diger markalar. Closh Nisantasi’nda bir butik. Adresi:

Closh Nisantasi Butik

Atiye sk. No:2 Teşvikiye / İstanbul
Tel: 0212 258 57 56
e-mail: selvinparunak@yahoo.com

Firdevs Hanim rolunu oynayan Nebahat Cehre duydugum kadariyla bazen kendi elbiselerini sete getirip dizide de onlari giyiyormus. Kendisine sponsor olan markalar ise Escada ve yine Closh butik.

Bu aralar kilo alarak semirmeye basladigi gozumden kacmayan Behlul’un kiyafetlerinin markalari ise DKNY jeans, G-Star Raw ve Naked.

Adnan Bey’in nereden giyindigini merak eden var mi bilmiyorum ama ben onlari da not almisken yaziyim; Boyner, Calvin Klein, Sabri Ozel ve Nacar saat.

Peyker’in giydikleriyle pek ilgilenmiyorum. Daha once de soyledigim gibi O’nun icin yapilan secimler rolune uygun bir bicimde-yani benim icin cok gosterissiz…

Bayan oyuncularin canta sponsoru; Coach.

Aksesuarlar; Damas, Ebru Danyal ve Accessories.

Ve son olarak dizide ki olaylarin neredeyse yarisinin gectigi spor salonunun adi: Corner Health Fitness.

bihter-geceelbise

Aşk-ı Memnu dizisinin başarılı oyuncusu Beren Saatli’nin dizideki Bihter karakterinin günlük elbiseleri Bcbg Max Azria markasından tercih ediliyor. Bihter’in kıyafetlerini daha önce sitemizde yayınlamıştık olukça ilgi çeken bihter kıyafetlerini yayınlamaya devam edicez.

Bihter’in geçmiş bölümlerde giydiği elbiselerin markası Bcbg Max Azria ve İstanbul Nişantaşı’nda mağazaları var. Fiyatlar genelde ortalama 200 TL’den başlıyor.