Bu Son Bahar Triko Moda

Sarı, pudra, pembe, mavi, kırmızı, lacivert..Bu son baharda triko kazaklar. örgü bolerolar ve hırkalar moda. Özellikle yuvarlak yaka, klasik kazaklar oldukça trendi. İnce trikolar serin yaz akşamları elbiselerimizin üzerine giyebileceğimiz ve farklı bir tarz yakalayabileceğimiz modeller olurken, jean üzerine giyeceğimiz kazaklar da bizi daha serbest ve stil sahibi gösterebilir.

2012 Yaz indirim günleri başladı. Bu fırsatı değerlendirin ve siz de hemen son bahar için yatırım yapmaya başlayın. Şu ucuzluk günlerinin değerini bilerek sonbahar mevsimi için triko kazaklar, elbiseler ve hırkalar alabilirsiniz.

Farklı giyinmeyi ve tarzınızı yansıtmayı seviyorsanız, bu sezon çok moda olan dantel etekler ve ipek, şifon etekleri bu trikolarla kombinleyin. Yarasa kollu bol trikoların altına kalem etekleri giyebilirsiniz. Kısa trikolar yüksek bel eteklere çok yakışıyor.

Ayrıca trikoları elbise gibi giymek hala moda. İncecik trikoları sandaletlerle özellikle dolgu topuk espadrillerle giymenizi naçizane tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir