Bu Yazın Ayakkabı Çılgınlığı Yüksek Punto

Platform ayakkabılar gerçekten çok etkileyiciler.

Kadınların gözdeleri resmen. Bu sene de çok güzel modeller var renkler var desenler var. Kadınlar çok ama çok etkilenmiş görünüyorlar benim izlemlerime göre. Beğenişler ve bir çılgınlık gibi geldi bana o kadar çok şık ve yazın renkleri cıvıl cıvıl renklerle aktaran tasarımlarla dolu kadınlar gördüm.

Büyülendim gerçekten bende yazlık olanlardan bir tane alacağım. İş hayatı için de düşünülmüş elbette. İş hayatınızda da giyebileceğiniz ciddiyette ve tasarımlarda platform ayakkabılar mevcut. İstediğinizi beğendiğinizi seçin. Ama bazen şöyle bir standartta uygulayabilirsiniz kendinize. İşe giderken giydiğiniz ayakkabınızı günlük hayatınızda arkadaşlarınızla buluşurken ya da dışarıya çıkarken özel geceler ya da davetlerde olabilir giyebilirsiniz.

Bir gün bir plan yapıldı ve siz arkadaşlarınızla dışarıda buluşacaksınız mesela. O zaman bir blue jeans altına siyah ya da lacivert ve en çekicisi kırmızı kadife bir platform ayakkabı süper gidecektir. Platform ayakkabılar her alanda tutku dolu ve çekiciliği getirdiği için daha da bir üst tercih sebebi diğer ayakkabılara nazaran daha da tanındı bu yaz ve daha da tanınacak gibi görünüyor.

Erkekler de platform ayakkabı giyen kadınları beğeniyorlar!

Platform ayakkabılar giyildiğinde bedende de bir düzen fizik de bir diklik yaratıyor. O ayakkabıların üzerinde olmak yürürken ki çekicilik erkeklerin mutlaka dikkatini çekiyor. Yolda yürürken işe giderken ve benzeri durumlar dikkat mutlaka çekiliyor. Bir de topuklardan yürürken ses çıkıyorsa ne ala.

Renklerdeki özen! Kıyafetlerinizle her zaman ayakkabılarınızla uyumu yakalamalısınız. Kıyafetleriniz ile ayakkabının birbirine uyum sağlaması sizin için daha güzel güzel ve çekicilik anlamına gelmektedir. Ama genelde ayakkabılarınıza göre hareket edin yani ayakkabı rengine uyum sağlayan ya da okşayan renklerde tercih kılın.

Sitenin Meleği.