BU YAZIN KISA ŞORT MODASI

Gümbür gümbür gelen bir yaz var karşımızda. Her şeyiyle dolu dolu yaşamak isteyenler vardır muhakkak. Canlı olsun heyecanlı olsun ve kadınlar için tabi ki de güzelliğinizin ön plan da olduğu güzelliğinizi şıklığınızı konuşturduğunuz bir yaz olsun. Hem kızlar hem erkekler dile desten bir güzellik görsün.

Şıklık da ayrı bir kategori o yüzden tam olarak güzellikle bir kefede tutmak istemiyorum. Güzelliğiniz var olabilir ama şıklık çok farklı potansiyeldir.

Kimi güzel vardır görürsünüz ve dersiniz ki ya ne kadar güzel kız ama nasıl da giyinmiş ama bir de bir bayan görürsünüz nasıl bayan yahu ama çok da şık giyinmiş nereden almış bu kıyafetleri nasıl uydurmuş dersiniz.

Eğer siz bu anlamda bir yorumlarla baş başa kalmak istemiyorsanız ve şıklık adına konuşturuculuk istiyorsanız elbette modayı göz gezdirici olmalısınız. Gözleriniz hep onda olmalı. Onun tadından tuzundan alıyor olmalısınız hep.

Kısa şortlarınız var mı? Hiç giydiniz mi bu zamana dek ne kadar önem verip de kullandınız ki onları? Yazları plajların kıyafetleri olarak giyilirdi ama bu yazın modası bu kısa şortlar. Renklerinde seçmek size kalmış. Ama büyük ses getirecek gibi görünüyor.

Ben şimdiden İstanbul sokaklarında Taksim de İstiklal in modasını görebiliyor gibiyim. Şortlar hem rahat hem de kullanışlı.

İstediğiniz ve dilediğiniz ölçüde de şıklıkları var.

Desenleri de cazip çekici olanları d var. Kısalığı uzunluğu yine sizin zevkiniz ama dizin en az yarım karış üzeri olan şortlar harikalar. Pembe bir şort kot şort ve altına mesaj coneverse süper bir görünüm olur mesela. Ya da siyah bir şort siyah bir babet. Babetlerde şortların altında güzel olur.

Spor klasik her anlamda uyum yaratabileceğiniz diziler elinizde. Fonksiyonlarını kendiniz ellerinizle yazmalısınız. Siz kendi dileklerinizi istek ve arzularınızı modanın hoş ve yumuşaklığı ile bir edip çay gibi demlemelisiniz tabiri caizse : )

Günlük hayatınızda arkadaşlarınızla gezerken evde zaman geçirirken iş ortamında bile her tarz şortlar mümkün bu sene bu moda bizi güzel işleyecek gibi.

Rahatlığı ile benim ilk tercih sebebim sonrasında şıklık geliyor tabi ki. Ama ben çok gezen birisi olduğum için kıyafetlerimin rahatlığına dikkat eden özen gösteren biriyimdir. O gün mesela içinde rahat olmadığım bir kıyafet giydiysem tüm günümden bir şey anlamam öyle birisiyim.

Bu benim için güzeldi ilk şortumu aldım klasik tarz da değil ama kot tarzı bu sefer. Koyu renkli kot rengi gibi bir renkte ama çok hoş. Herkese tavsiye ediyorum. Haydi kızlarrrr şortlaaarrraaaa : ))

Sitenin Meleği.