Büyük Beden Kadın Giyim Trendleri

büyük beden kadın giyimBüyük beden giyinen kilolu kadınlar kıyafet bulmakta zorlanırdı eskiden. Ama günümüzde pek çok marka artık büyük bedene de çalışıyor ve büyük beden giyinen kadınlar da en az zayıf kadınlar kadar şık giyinebiliyor. Üstelik alış verişte seçenek de çok. Pek çok marka farklı koleksiyonlar hazırlıyor ve geren genç büyük bedende gerekse orta yaş ve üzeri giyimde birçok seçenek var.

Büyük beden giyimde size tavsiye edeceğim birkaç marka öne çıkıyor.

http://www.halens.com.tr/
http://www.lcwaikiki.com/
http://www.thinkplus.com.tr/

Bu markalar özellikle çoooook büyük bedene de aynı koleksiyonu hazırlıyorlar. Halens’te 60 bedene kadar kıyafet bulmak mümkün.

LCW hem bol çeşit, hem de indirim sunan fiyatları son derece uygun bir giyim mağazası.

Bunun yanında Think Plus+ Markası da büyük beden giyimde uzman. Bol çeşit sıunuyorlar ve aldım kullandım ürünleri de kaliteli gerçekten. Tavsiye ederim size.

Arada rodimood mağazalarına da gidiyorum xl bol kesim bluzlar var. xl olduğuna bakmayın şu an yarasa kol yazlık bluzlar 3xlye tekabül ediyor. Biz ziyaret etmenizi öneririm.

Bakın think plusun büyük beden kıyafetlerinden birkaç örnek sunayım size. Eminim siz de beğeneceksiniz bu kıyafetleri.

Bu markasının internetten satış sitesi de bulunuyor ve ben online satın alıyorum.

Diğer büyük beden giyim markaları,

SUMAK
IGIGI
LCW
THİNK PLUS+
SOUTH BLUE
NEXT MARKA PANTOLONLAR
ONNUR GİYİM MAĞAZALARI

Bunlar 2010 yazlık baharlık uzun tunik modelleridir. Bu tunik modelleri büyük beden giyinen kadınlar için olmazsa olmaz modeller ve çok şıklar.

büyük beden giyimSize birkaç büyük beden kıyafet markası vereceğim. Umarım faydası olur hanımlar.

1) Faik Sönmez
Faik Sönmez, 195′den bu yana, 40 beden ve üzeri kadınların modayı kendilerine uyarlayıp içinde kendilerini mutlu ve ‘trendi’ hissedebilecekleri, günün çizgilerini taşıyan modeller üretiyor. Her dönem klasik olabilecek giysiler de ‘şıklık’, ‘sadelik’, ‘detaya gösterilen özen’ ön plana çıkıyor.

“Biliyoruz ki, büyük bedende de birçok seçenek olmalı ve büyük beden kadınlar vücutlarını gizleyen sıradan giysilerle değil; düşünülmüş,uğraşılmış ve severek hazırlanmış giysilere sahip olabilmeliler.”

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:

http://www.faiksonmez.com

0212 225 21 21

2) Marks&Spencer
İngilizlerin ünlü giyim markası Marks&Spencer’da 7′den 70′e herkes ihtiyacı olan kıyafeti bulabilir. Ülkemizde 22 bedene (52) kadar kıyafet satan markanın bazı ürünlerinde 24 bedene de (54) rastlamak mümkün. Üstelik büyük beden iç çamaşırları da bulunuyor.

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:
www.marksandspencer.com.tr

3) Foli
1986 yılında “Moda dar kalıplara sıkıştırılamaz” sloganıyla tekstil sektörüne adım atan Foli, o tarihten bugüne modanın içinde. Kendine güvenen, feminen ve başarılı kadını simgeleyen Foli, 44 ile 60 beden arası ölçülere sahip, giydiklerini kendine yakıştırmayı isteyenlerin markası…

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:
www.foli.com.tr
0212 248 9290
0212 248 3091

4) Sumak
1955 yılından bu yana moda dünyasının içinde olan Sumak XL Fashion, 44-54 beden kadın giyiminde, günlük giyimden abiye giyime kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:
www.sumak.com.tr
0212 232 23 23

5) Evans
İngiltere’nin en sevilen büyük beden markalarından biri olan Evans, koleksiyonlarında “44 beden ve üzeri feminen şıklık” ilkesini temel alıyor. Günün modasını yansıtan koleksiyonlar, büyük beden kadınlar için şık ve kadınsı tasarımlar sunuyor. Evans’ta abiye giysiler, günlük giyim, iç çamaşırı ve aksesuar gibi bir çok seçenek bulunuyor.

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:
www.shaya.com.tr
0212 335 68 00

plus beden giyim6) C.C.C. Christine Cotton Club
1987 yılında Christine Şenol tarafından kurulan Christine Cotton Club, büyük beden ve abiye alanında önde gelen firmalardan biri.

Detaylı bilgi ve mağaza adresleri için:
www.ccctextil.com
0212 248 13 36

7) İkiler
1989 yılında kurulan İkiler, 54-56 bedene kadar üretim yapıyor. Çok çeşitli ve renkli kıyafetler tasarlayan firma, online alışveriş imkanı da sunuyor. Pantolon, etek, şort, bluz, ne ararsanız var…

Detaylı bilgi, mağaza adresleri ve online alışveriş için:
www.ikilershop.com
0212 643 71 56

8) Think+
Think+, büyük beden bayanlara farklı kıyafetler sunmak için yaratılmış bir giyim markasından ibaret değil. Think+, artı düşünenlerin ya da bir başka deyişle beden veya ölçü tanımadan hayata güvenle bakmaya hazır olanların buluşma noktası aynı zamanda.

Bu özel buluşmanın arkasında yer alan mesaj son derece açık: Büyük beden bir kadın da, diğer tüm bayanlar gibi güzel gözükebilir, kendi ile mutlu olabilir, işinde hedeflediklerine ulaşabilir, çevresinde saygınlık uyandırabilir, hayalini kurduğu aşkı bulabilir, mutluluğu tadabilir, her an ve her yerde kendi gibi olabilir!

Sadece online olarak hizmet veren think+, 52 bedene kadar kıyafet tasarlıyor. Bu sitede, spor giyimden, hırka/yeleğe kadar sonsuz çeşitte giysi bulmak mümkün.

Detaylı bilgi ve online alışveriş için:
www.thinkplus.com.tr
0212 321 30 55

9) Gittigidiyor
Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi olarak, online ticareti, hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getiren gittigidiyor’da envai çeşit büyük beden markasına ulaşmak mümkün.

Detaylı bilgi için:
www.gittigidiyor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir