Büyük Bedende Yazın Modası

Büyük beden kıyafetler giyen kadınlar için de bu sezon muhteşem kıyafetler ve değişik kombinasyon önerileri var. Büyük beden markaları sezonun hit parçalarını bir araya getiriyor ve kilo sorunu olan bayanlar için de şık ve modern kıyafetler tasarlanıyor. Bu sezon ne modaysa büyük bedende de aynısı moda.Sarı, turuncu, hardal ve yeşil gibi eskiden bize itici gelen neon renkler bu yaz hep kullanacağımız renkler arasında.

Pantolonlar rengarenk ve genellikle skinny dediğimiz dar modeller revaçta. Büyük beden kadınlar için oldukça rahat ve şık jean taytlar var. Jean taytların beli genellikle lastikli ve buna rağmen paça kısmı son derece zarif.

Tavsiyem anne modellerini bir kenara bırakın ve siz de sezonun gözde modellerine yönelin. Örneğin büyük bedenler için Faik Sönmez çok güzel blazer ceketler tasarlamış. Mavi renge bayıldım. Ayrıca dar paça jean pantolonlar, jean tunik ve gömlekler de şıklığınızı tamamlayacak.

Büyük bedende 2012 modası bu şekilde sevgili hanımlar. Sumak, Think Plus, Koton +, Faik Sönmez ve Zenbi size tavsiye edebileceğim, tasarımlarını beğendiğim birkaç giyim markası. Zenbi oldukça uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Tabi uygun fiyat deyince aklıma hemen Lcw geldi. Onu da atlamamak lazım. LC Waikiki büyük beden kıyafetlere de göz atmanızı öneririm.

“Büyük Bedende Yazın Modası” için bir yanıt

  1. Konu güzel. Birkaç da kıyafet fotoğrafı koyulsaydı bence çok daha iyi olurdu. En azından fikir edinirdik gibime geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir