ÇANTA MODASI 2010

Çantalar kıyafet ölçümüzü kıyafetimizdeki özeni gösterirler. Onların ayakkabılarımızla özellikle olmak şartıyla gelen uyumları dikkat edilmesi gereken bir şeydir. Özellikle ayakkabı ve çanta dedim çünkü bazen kemer kullanmayabiliyoruz ya da uzun tunik gibi gömlekler t-shirtler giyebiliyoruz. Bu yüzden en önemli iki unsur çanta ve ayakkabı olarak kalıyor. Bir tane pembe tonlarında çantanız var diyelim.

Ona uygun nasıl bir ayakkabı giymelisiniz. Elbette ki ya ayakkabınızda aynı çantanız gibi aynı renkte olmalıdır ya uyum sağlıyor ve ona yumuşaklık veren bir renk olmalıdır ya da beyaz renkte olmalıdır. Bunları bilebilmek bunları uyum içersinde giyebilmekte bir maharettir.

2010 ‘ un özel günler için farklı tasarımları var, günlük için özel tasarımları var her mekân içi tasarımları var. Bunlardan size kalan sadece seçmek. Hepsi ama hepsi gerçekten muhteşemler.

Çanta modası aldı başını gitti demek ok doğru olur sanırım yıldan yıla fark ettiğiz gibi o kadar kaliteli markalar ve modeller güzel tasarımlar çıkardılar ki beklediklerimizi bırakın beklediklerimizden de fazlasını verdiler bize. Çok beğenildi. Kol çantaları el çantaları tüm kadınlarca alındı. Artık kadınlar bir çanta alıp bir çantayı eskiyene kadar kullanma devrini bırakıp birden fazla ama birden çok çantaya adapte olmaya başladılar. Farklı tasarımlarına tasarım ve güzelliklerine güzellik kattılar.

Bu açından baktığımızda epey bir kat edilen yol var diye düşünüyorum. Kadınlar çok daha güzel giyiniyor kadınlar çok daha güzel şeyler başarıyorlar. Kendilerini daha da mutlu hissediyorlar böylelikle kendilerini daha da alımlı buluyorlar.

Elbette ki giyimi iyi olan bir kadın alımlıdır giyimine dikkat eden özenen kadın alımlıdır. Çanta da bunu tamamlayan öel bir maddedir.

Çanta modasında renkler çok tasarımlar çok. Desenler de var fakat desenliler az tutuldular. Tek renk olan bakır rengi çantalar özellikle başta olmak üzere siyah çantalar yeşil çantalar mavi çantalar her renk çanta üretildi. Tasarımlar bollaştırıldı. Çeşitler bollaştırıldı. Herkes beğensin ve istediğini seçebilsin diye opsiyonlar tanındı.

Sitenin Meleği.