Deri Ceket, Blazer Nasıl Giyilir ?

Bu sezon 2010-2011 son bahar modasında deri ceketlerin yeri apayrı. Deri ceketler bu kadar popülerken siz hala deri kete giymiyor musunuz ? Deri ceketler kot pantolon üzerine, gömlek üzerine, elbise üzerine, baharda yazda kışta her zaman giyilebilecek esneklikte kıyafetlerdir. Ben özellikle uzun elbiseler üzerine giyilen kısa deri ceketlere bayılıyorum. Zaten aşağıda da verdim sevdiğim tarzın resmini. Bakalım deri ceketler nasıl giyiniyormuş..Hımm belki bir tane almak istersiniz bu sezon..

Deri ceket alırken renk konusunda özgürsünüz ama en çok tercih edilen deri ceket renkleri siyah, taba, kahverengi ve kremdir. Bunu da aklınızda bulundurun.

Klasik giyim tarzına sahipseniz; tek düğmeli, bele oturan, Blazer modelinde deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik deri ceketlerinizi ofis stiline uygun diz altı elbiseler, etekler ve kumaş pantolonlarla kombinleyebilir, topuklu ayakkabılar ya da babetlerle tamamlayabilirsiniz.

Giyim tarzınıza uygun olarak siyah, füme, kahverengi gibi koyu renkleri tercih etmeniz uygun olacaktır.

Dinamik giyim tarzına sahipseniz; dar kesimli, hâkim yakalı, önden fermuarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Deri ceketinizi günün her anında her türde elbise, etek ve pantolonla kombinleyebilir, dizüstü çizmeler ya da topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Dolabınızdaki kıyafetlerin renk yoğunluğuna göre, deri ceket rengini seçebilirsiniz. Koyu renkler varsa; açık renk deri ceket, açık renkler varsa; koyu renk ceketleri tercih edebilirsiniz.

Sezonun modasına uygun giyinmek, tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız; 2011 kış modası için deri ceketinizi hazırlayın!

deri ceket

deri ceket 2

blazer ceket

derii

deri 2

deri kırmızı ceketderi