Esmer Tenliler Nasıl Makyaj Yapmalı ?

Yaz aylarına güneşe kuma sahile ramak kalıyor git gide daha da havalar ısınmaya başladı. Doğa resmen cıvıl cıvıl uyanıyor uykusundan. Kuşlar uyanıyor, çiçekler uyanıyor. Her seferinde bir değişik renkle günaydın demeye başlıyoruz. Güzellikler uyanırken bir bir sizde güzelliğinize güzellik katmak varsa sorunlarınızı güzellik adına çözmek ya da güzelken daha da farklı güzelliklerin yolunu aramak gibi çabaların içersinde olabilirsiniz.

Ben bu sefer bronz tenleri ele almak istedim. O çekici ten türlerinin makyajlarını daha bir farklı yollardan ele alalım ve güneşle farklı buluşmalar yaratalım.

– Parlak tonlar sizin allık renkleriniz. Elmacık kemiklerinize yukarı doğru çıkmış bir parlak renkte allık saçlarınızın arasından muhteşem parlaklıklar yaratacaktır.

– Dudaklarda pembe tam orta tonlardaki pembeler ve özel gecelerin rengi olan fuşya sizinle. O teninizin ahengiyle bir bütün olacak ve daha büyük bir çekicilik kazanmanızı sağlayacaktır.

– Gözleriniz için geceleri gece hayatınızda koyu renklerle derinlikler yaratıp karşınızdaki tüm erkekleri etkilemeye en derinden yine başlayabilirsiniz. Onları resmen büyüleyebilirsiniz.

Zaten çekici bir ten renginiz var zaten bunu elinizle işlemek ve farklı yollardan renkler canlılıklar bulmanız artı güzellik değerlerdir. Siz zaten en temelde güzelliğin golünü atmışsınızdır.

– Maskaranız çok sürmenize gerek yok yok. Takma kirpiklerle de çok sağlam ve sağlıklı olanları var kullanarak derin göz ifadenizi perdeleyebilirsiniz. Daha güzel bakışlarınızı bu maskaranız tamamlayacak.

– Göz kalemleriniz gözlerinizi daha iri göstermesi için beyaz renkte olmalılar. Hem üst kirpiğinize hem de alt kirpiğinize beyaz renkte kalem kullanmayı hiç denemediyseniz özellikle mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Hem gözlerinizin iriliği hem de teninizde beyaz çok şık bir şekilde ben buradayım diyecektir.

– Göz altı parlatıcılarınızda çok açık tonlarda olmasın kapatıcılarınızda aynı şekilde tonları birbirlerinin bir alt ve bir üst tonları şeklinde olsunlar. Birbirleri arasında uçurum olursa eğer direkt fark edilecektir. Güzel olmaz, buna da dikkat etmeniz gerek.

– Bunlarında haricinde parlatıcılar. Dudak parlatıcıları size etkileyicilik verecektir. Rujun kalıcı olması ve parlaklık için rujun üzerine birde parlatıcı sürerseniz çok güzel olacaksınızdır.
Sitenin Meleği.