FIRFIRLI KIYAFET MODASI 2010

Evet, çok güzel bir rüzgar geldi bu yaz. Kıyafetlerde fırfır modası. Önceden de var olan bir modaydı ama bu yaz daha farklı tasarım ve modellerle gelmişti. Beğenildi ve beğenilmesi üzerine daha da farklı tasarımlar üzerinde çalışılmaya daha da iyisi nasıl olur düşüncelerinde oluşumlar yaratmaya başlamıştı. Çok da başarılı oldu çok da harikulade oldu. Her giyim grubuna hitap eden bir tarz bu. Kendinizi giydiğinizde ister istemez bir şıklık içinde buluyorsunuz.

Günlük hayatınızda iken farklı bir renk geliyor. Tasarım derken renkler tonlar ayrı bir güzel ve fırfırların verdiği hava ayrı bir güzellik. Giydiğinizde bunu fark edeceksiniz. Bir buluşmaya gittiğinizde dolabınızda mutlaka olsun acil durumlar ya da çok sık olmamanız çok sade de olmamanız orta halli şıklıklarda hemen dolabınızda çekip alıp ütülü halde üzerinize giyebileceğiniz bir türden.

Çok şık güzel şaşalı bir pantolon giymenize gerek yok yazın gerektirdiği gibi ya ince bir kot pantolon olsun ya da koton bir pantolon olsun keten olsun üzerinize giydiğiniz fırfırlı kıyafetinizle şıklığı doğrudan getirecektir. Siz bunu aynada boy olarak baktığınızda fark edeceksiniz.

Daha önce denememiş ve giymemiş olanlar özellikle tavsiye ederim. Çevrenizde giyen arkadaşlarını görmüş olanlar hemen kendi tarzlarında alsınlar mutlaka beğenmişlerdir. Hiç görmemiş ve bu tarzı yakalamamışlar da alışveriş merkezlerine düşsünler derim.
İş hayatında da çok beğenilen bir kesim oluşturdu. Kendi içinde belli beğeni sahipleri var.

Şıklık için güzel tasarımlar yaratılmış. Günlük hayata hitap ettiği kadar iş hayatına da hitap edebiliyor. Tercih konularından ve sebeplerinden en büyüğü bu sanırım. Yani giyim kesimlerine çok ama çok büyük bir genişlikle geliyor. Neredeyse hepsini avucunun içine alıyor…

Bu yazın renklerini bu tasarımla daha çok görecek ve izleyeceğiz. Hatta kendi üzerimizde de deneyerek buna katılım vereceğiz.