İlk Bahara Özel Trençkotlar ve Yağmurluklar

2011 ilk baharında da trençkotlar moda. Trençkot deyip geçmeyin trençkot modası hiç geçmiyor. Yağmurlu bahar günleri için olmazsa olmaz trençkotlar, rengarenk ve pek çok değişik modelde..Trençkotlar her çeşit kıyafetle ve her ortamda giyilebiliyor ve büyük bedne giyinen kilolu bayanlar da kolayca kilolarına uygun Trençkotları bulabiliyor. Trençkot modellerine şöyle bir baktım LCW LC Waikiki, Fabrika, Koton, İpekyol, Sumak ve RodiMood çok güzel trençkot modelleri sundu yeni sezon için..

 

Fabrika’dan Triko ve Trençkotlar

Dinamik yaşamı seven kadın ve erkeğin markası Fabrika, Banu Bornovalı ve Kudret Saka tarafından tasarlanan trençkot ve trikoları gardırobunuza taşıyor. İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun en iddialı parçaları arasında yer alan trençkot ve trikolar; bahar aylarının serin havalarından korumaya yardımcı olurken, zarif çizgisiyle de dikkat çekiyor.

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nun tasarımcısı Banu Bornovalı’nın imzasını taşıyan koleksiyonda, payet ve metalik efektli dokular trikolar üzerinde yoğunlaşıyor. Bu sezon trikolarda, siyah-beyaz grafiksel kontrastlar ve “Marine grubu” içinde yer alan lacivert ve beyazın hakimiyeti, sezonun öne çıkan tasarımları arasında öne çıkıyor.


Yılların eskitemediği moda: Trençkot

Gardıropların demirbaşı trençkotlar, Fabrika’nın 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda ağırlığını hissettiriyor. Günün her saatine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan trençkotlar, hem gündüz hem de gece şıklığının önemli bir tamamlayıcısı. Gece kıyafetlerinin tamamlayıcısı Fabrika trençkotları, jean pantolonlarla da dengeli bir uyum yaratıyor.

“İlk Bahara Özel Trençkotlar ve Yağmurluklar” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir