Kalın Kaş Modası Devam Ediyor

2015 kas modasiKaşları ince olan hanımlar bu habere çok üzülecek ancak bizler bu konuda oldukça mutluyuz. Abartılı olmamak kaydıyla kalın kaş, bir kadını olduğundan çok daha genç ve güzel göstermekte. Kaşlarınız inceyse kaşlarınızı kalınlaştırma vakti geldi hanımlar. Artık kaşlar çok daha doğal görünümlü ve orta derecede de kalın.

Kalın kaş, kadına gençlik vermekte. Ayrıca hemen her yüz tipine de uyuyor. 2014-2014 son bahar-kış modası ve trendlerine göz attığımızda da kaşların son derece kalınlaştığını rahatlıkla görebiliyoruz. Ünlüler dünyasının kaşlarına dikkat edebilirsiniz. Göz önünde olan yıldızlar ve modeller kaşlarını yeni trendlere göre şekillendiriyor.

Son yıllarda kalın kaşlar oldukça moda ve trend, ince kaşlar asla tercih edilmiyor. İnce kaş sevenler bu habere üzülebilir ama kaşlarını kalınlaştırmaya karar verseler gerçekten iyi olur. Kalın ve dolgun kaşlar 2014-2015 Sonbahar-Kış defilelerinde en çok göze çarpan trendlerden biri çünkü. Givenchy, Marc Jacobs, DKNY, Alexander Wang defilelerindeki kalın kaşlı modeller podyumda dikkat çekiciyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir