Kilolu kadınlar nasıl şık olur?

mor abiye uzun büyük beden kadınKilolu kadınlar için pek çok farklı alternatif var. Günümüzde kilolu kadınlar için özel koleksiyon hazırlayan pek çok büyük beden giyim markası var. Bu büyük beden giyim markaları sayesinde artık kilolu bayanlar da modaya uygun ve son derece şık kıyafetler bulabiliyor.

Sizler için önerebileceğim, her modaya uygun, son derece şık kıyafetler bulabileceğiniz birkaç büyük beden giyim markası var. Bu büyük beden bayan kıyafeti üreten markalar 42 beden kıyafet ile 60 beden kıyafet üretiyor. Aşırı kilolu bayanlar bile bu markalar sayesinde istedikleri kıyafetleri rahatlıkla bulabiliyor.

42-44-46-48-50-52-54-56-58 ve 60 beden abiye elbise bile bulmak artık son derece kolay sevgili hanımlar. Büyük beden kıyafet giyen, kilolu ve aşırı kilolu bayanlar için çeşit çeşit abiye elbiseler, yazlık elbiseler, tunikler ve pantolonlar var. Faik Sönmez bilinen en meşhur büyük beden markamız. Ancak fiyatları herkese uymayabilir. Ayrıca genç büyük bedene de hitap etmemektir.

Ürün no. 910885

Genç büyük beden kıyafetler üreten, yaşı küçük bayanları da düşünen Bonprix adlı bir giyim markası var. Online olarak ulaşabileceğiniz Bonprix sayesinde genç büyük bedenler de modern giyinebiliyor. Think plus+, Zenbi, Melisita, C.C.C de yine genç büyük beden kıyafetler üretmekte.

LCW-Waikiki, Collezzion, RodiMood, Defacto ve Colin’s Jean de genç büyük bedenler için 3xl bedene kadar üretim yapıyor. Jean konusunda Colin’s Jeans’in kalıpları oldukça geniş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir