Kışın Kullanılacak Parfüm Önerileri

kış parfümleriParfüm tutkusu olanlar için birkaç parfüm tanıtımı yapmak istedim. Kış sezonundayız malum. Kışın daha keskin ve ağır kokular tercih ediyoruz. Hepimizin sevdiği, favorisi olan bir imza parfüm muhakkak var. Ancak yeniliklere de açık olmak lazım değil mi? Ne dersiniz, belki de kokunuzu yenileme zamanı gelmiştir.

S.J.Parker Twilight
Twilight, için için yanan tensel yıldızların aydınlattığı turunçgil, özlü çiçek, sıcak amber ve musk kokusu…

Sadece Sevil’lerde…

75 ML, 93 TL
edp
Tous L Eau
Hayat dolu yeni bir duruşun mutluluğu. Minik jestlerin yarattığı keyif. Her anın heyecanı. Üç koku, iki aroma, tek duruş.

Hafif başlangıç notaları limonumsu ipuçları veriyor. Kalp notaları çiçeklerle rahatlatıyor, dip notaları ise beyaz misk, paçuli, transparan amber ile kuşatıyor.

50 ML, 99 TL

Calvin Klein Shock For Her
İçgüdüleriyle hareket eden yeni bir koku. Kimseyle paylaşmak istenmeyecek kadar özel olan bu koku, tutku çiçeği pembe lotus ve gelincik çiçeğinin ateşli buketi ile açılıyor. Sıvı çikolata akorunun arasına serpiştirilen böğürtlen yasemin ve nergis ile yoğunluk kazanarak derinleşiyor. Sonlara doğru bağımlılık yapan notalar ise ten muskı ile sarılı vanilin ve paçuli ile çevrelenmiş amber…

50 ML, 106 TL

John Galliano John Galliano
Menekşe ve Karnal Gülü rüzgar gibi uçuşarak tepe notaları oluşturuyor. Havanın öpücüğü içinize işlemeye başladıktan sonra aroma kendini açık etmeye başlıyor; farklı ve bir o kadar bağımlılık yaratıcı. Kalbindeki orta nota, oris, gül ile birlikte dişiliğini öne çıkarırken aynı zamanda İngiliz kimliğini eğlenceli bir çiçek buketiyle sunuyor. Dip notalarda ise sedir ağacı, sürpriz ve duygusallık katması için misk ile harmanlanmış.

Sadece Sevil’lerde…

40 ML, 130 TL

Diesel Loverdose
Aşkın en yoğun dozu. Bağımlılık yaratan yeni aşk iksiri. Yıldız anasonu, mandalina, yasemin, keskin meyan kökü, vanilya içeriyor.

50 ML, 149 TL

Lanvin Arpege Femme
Orjinal kokunun modern feminen ve geleneksel lüksü buluşturan yorumu. Keskin taze br başlangıç yapan kokunun kalbinde çiçek buketleri bulunuyor. Sandal ağacı, vanilya, vetiver ve paçuli ile duyusal bir etki bırakıyor.

50 ML, 150 TL

Ferre In The Mood For Love
In the Mood for Love … Aşık olmak… Kalp, ihtirası yaşatan bir aşk hikayesi gibi. Öncelikle zarif, transparan yasemin ve zambak, daha sonra duygusal ve derin sedir ağacı, neroli ve kırmızı güle dönüşüyor ve tutkulu aşkı ifade ediyor.

50 ML, 154 TL

DKNY Pure
Bir parfümden çok, bir düşünce şekli, var oluş biçimi ve sorumluluk bilinci.. Size keyif veren sade ve yalın anları, kim olduğunuzu ve kimlere yakın olmak istediğinizi hatırlatan parfüm, yalınlık ve lüksü birleştiren bir simge.

Parfümün en belirgin yönü suyun içerisine damlatılan bir damla vanilya notası. Yumuşak çiçeksi notalar ise nilüfer çiçeği ve Bulgar gülünün üzerine düşen çiğ damlalarının yasemin, frezya ve orkide ile uyumundan geliyor. Kapanış notaları ise sımsıcak… Vanilya ile birlikte beyaz amber ve sandal ağacı.

50 ML, 165 TL

Paco Rabanne Lady Millione
Oldukça kadınsı, kararlı ve son derece cesur Lady Million, Paco Rabanne’nin hem doğal hem de ateşli yeni kokusu. Kadınsı olduğu kadar karmaşık olan Lady Million’ın karakteri tamamen zıtlıklardan oluşuyor. Gizemli simyasıyla taze, çiçekli üst notalar, büyüleyici ve güçlü alt notalarla eriyor.

Abartılı ama olumlu, baştan çıkarıcı ancak aynı zamanda romantik, aşırıcı ama asla tatmin olmayan Lady Million göz alıcı, yaratıcı ve evcilleştirilemeyen bir femme fatale.

50 ML, 168 TL

Burberry Body
Burberry Body, lüks ve yenilenmiş notaların kişisel bir bileşimi. Kadınsı ve şehvetli çiçeksi odunsu bir koku. Burberry’nin ikon haline gelmiş trençkotunun vücudunuzu sarması gibi, parfüm de sizi taze yeşil absent ile sarıyor, zarif şeftali ve frezya ile canlandırıyor. Ardından doğal gül ve iristen oluşan bir çiçek buketi sandal ağacının tatlı notalarıyla buluşuyor. Odunsu kaşmir, kremsi vanilya, şehvetli kehribar ve misk ise bu eşsiz ve baştan çıkarıcı kokunun temel notalarını oluşturuyor.

60 ML, 169 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir