Kışlık Uzun Saç Modelleri

saç modelleri2011-2012 Kış sezonuna uygun uzun saç modelleri. Öncelikle saç nasıl uzatılı bunu bilmemizde fayda var diye düşünüyorum. Saç nasıl uzar, neler yersek ve içersek saçlarımız hızlı uzar, saçımızı kısa sürede nasıl uzatabiliriz?

Yeşil çay
Yeşil çay, mükemmel bir doğal ilaçtır. Bu mucizevi içecek, içerdiği antioksidanlar nedeniyle saçlar için çok faydalıdır. İster içecek olarak faydalanın, isterseniz içinde yeşil çay aktif maddesinin bulunduğu saç ürünlerini kullanın.
saç
Üzüm çekirdeği yağı
Üzüm çekirdeği yağı, saçın daha hızlı büyümesini sağlayan başka bir doğal ilaçtır. Sıcak üzüm çekirdeği yağı ile yatmadan haftada 2 ya da 3 kez saç derinizi ovun.

Üzüm çekirdeği yağını aktarlarda bulabilirsiniz.

Patates
Patates daha doğrusu haşlanmış patates suyu, saç uzama sürecini hızlandıran bir başka doğal yoldur. Soğutulmuş patates suyu ile saç diplerinize haftada birkaç kez friksiyon yapın ve sonra su ile durulayın.

Yumurta maskesi
Bir yumurtayı 50 gr zeytin yağı ile karıştırın ve elde edilen karışımı saçlarınıza uygulayın. Saçlarınızı havlu ile sarın ve 1 saat bekleyin. Sonra yumuşak bir şampuan ile yıkayın. En az haftada bir kez bu işlemi tekrarlayın.

saç modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir