MODERN KADIN OLMANIN YOLLARI

Modanın kalbi bu sene İstanbul’da daha bir güzel atıyor. Her sene yaklaştıkça içimizi kıpır kıpır eden yaz havaları yaz modasıyla da başımızı döndürecek gibi görünüyor. Yazın renklerini üzerinizde gördükçe giydikçe siz de bu grubun içine gireceksiniz. Modanın dışında kalmamak gerek. Modayı kendi modanızla hareketlendirip büyük yaratıcılıkları göz ardı etmeyip giyinmeniz gerek. Gençliğin ardından koşmak istiyorsanız genç olmak genç kalmak istiyorsanız modanın takipçilerinden moda koleksiyoncularından olmanız lazım. Modanın kalbini en yakından ta derinden dinlemelisiniz.

Bu yazın kıyafetleri arasında fişon elbiseler güzel boy göstermeye başladı. Uzun boydan elbiseler herkesin beğenisindeler. Kışın uzun çizmelerle giyilen ve yazında babetlerle şıklığa şıklık katılan kıyafetler gerçekten yazın tüm desenlerini de tüm renklerini de içindeki hazinede barındırıyor.

Bu hazinenize sizlerde eklerde bulunmalısınız. Katkılarınız moda sayesinde ilerleyecektir. Onun sayesinde daha farklı açılardan bakabilmeyi öğreneceksinizdir. Moda bir hayattır, bir tutkudur. Her şeyden önce bir felsefedir. İştir güçtür. Bir sürü tasarım renk desen uzmanları birleşirler toplanırlar ve farklı atmosferlerde renklerde detayları incelikleri sizlerle paylaşır sizlerin beğenisine sunarlar.

Tasarımın harikası 2010 şıklık yarışlarına girileceği yönünde ilerliyor. Bayanların paha biçilemez derece ayakkabıları kıyafetleri bu sene çok konuşulacak gibi gösteriyor. Çantanın ve ayakkabının modası her kadında farlı yerdeler onların cazibesinden hiç birimiz kurtulamıyoruz.

Boy elbiseler renkleri ve desenleri şıklıktan da farklı bir atmosferle tatlı sempatik bir hava ile yayılmaya başladı. Bu hava kadınların eski dönemlerin eski tarz elbiselerin yeniden gün ışığına çıkması durumlarını hatırlattı. Eskiden boydan giyilen elbiseler sadece özel günlerde değil normal günlerde o kadar sıklıkla giyiliyormuş. Tek kıyafet tipi bayanlarda böyleymiş.

Şimdilerde benim de çok beğenerek aldığım daha bir tane oldu yaz ayları ilerledikçe çoğaltacağım fişon boydan elbisem var. Çiçekli desenli kolları büzüşmüş ve göğüs arasından lastikli ipleri ile bağlamalı tasarım o kadar şık ki insanın tüm gün onu üzerinden çıkarası gelmiyor doğrusu. : )

Sitenin Meleği.