Nasıl Zayıf Görünürüz ?

zayıf görünmekZayıflamasak da bazen ince görünebiliriz. Olduğumuzdan zayıf görünmemiz mümkün. Kusurlarımızı örtmek ve daha ince görünmek için, giyim hilelerine başvurmalıyız. Uygulayacağımız birkaç basit taktikle daha zayıf ve uzun boylu görünebiliriz. Bacak boyumuz kısa olabilir ya da kalçamız orantısızdır. Bütün bu vücut orantısızlıklarını kapatarak zayıf görünmek için önce vücudumuzu tanımalıyız. Kusurlu bölgelerimizi tesbit ederek, bu bölgeleri nasıl gizleyeceğimizi bilirsek, ona göre kıyafetler seçeriz ve zarif bir görünüme kavuşabiliriz..

Büyük göğüslü kadınların gögüslerini toplu ve küçük göstermek için mutlaka kaliteli sütyen kullanması gerekir. Toparlayıcı ve küçültücü sütyen kullanarak göğüslerinizi küçük gösterebilirsiniz. Lastikleri eskimiş sütyenleri asla kullanmamalısınız.

Dar paça pantolonlar ya da paçası geniş ispanyol tipi pantolonlar kalçaları geniş gösterir. Bu tip pantolonlardan uzak durarak, boru paça pantolonları tercih etmenizde fayda var. Boru paça pantolonlar vücudunuzun görünümünü denge

stil

ler.

Genel anlamda vücut hatlarınızın dengeli görünmesi için yatay çizgili, büyük desenli, iri puantiyeli kıyafetlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Eğer basen ve bacak sorununuz varsa, basenleriniz oldukça genişse; Basen ve bacaklarınızdaki fazlalıkların öne çıkmasını engellemek için etek, pantolon, şort gibi alt parçalarda tek ve koyu renkleri tercih etmelisiniz.

Zayıf görünme konusunda giydiğimiz ayakkabılar da büyük önem taşır. İnce ya da dolgu topuklu ayakkabılar bacak boyunu daha uzun gösterirken basenlerin daha ince görünmesi için yerinde bir seçim olacaktır.

Bacaklarınızı daha ince göstermek istiyorsanız;

Her mevsimde uzun elbise ve uzun etekler tercih edebilirsiniz. Vücuda sıkıca sarmayan, hafif bol kesimli kıyafetler istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir