Oxford Maskülen Bayan Ayakkabı Modelleri Moda

Oxford Ayakkabı modelleri bu sezon her yerde, her ayakta, her mağazanın vitrininde görülüyor..Oxford Ayakkabılar maskülen çizgileri ve özellikle çok renkli modelleriyle ilgi çekici..2011 baharı için Oxford Ayakkabıları hepinize tavsiye ederim. Son 2 sezondur Oxford Ayakkabılar son derece revaçta. Oxford Ayakkabı modellerinde ön plana çıkan renkler bej, gri, krem ve siyah..Ayrıca topuklu Oxford Ayakkabı modelleri de ön planda..

Kış sezonundan görmeye alıştığımız Oxford ayakkabılar birbirinden farklı renk ve tarzlarıyla yine aramızda. Düz olmalarından dolayı özellikle gündüzleri tercih ettiğimiz ve ayağımızdan çıkaramadığımız bu rahat ve şık ayakkabılar en sade kıyafetleri bile göz alıcı bir hale getirebiliyor.

Blazer ceket ya da renkli bir etek; belki de üstümüzden çıkarmak istemediğiniz boy-friend jeanlerimizle rahatlıkla kullanabileceğiniz Oxford ayakkabılar, Marc Jacops’tan Christian Louboutin’e, TopShop’tan Hotiç’e kadar çeşitli marka ve fiyat seçeneklerine sahip. Eğer hala bir Oxford ayakkabınız yoksa Sienna Miller, Kate Moss, Whitney Port, Selma Blair ve Emma Watson gibi bu ayakkabıların müdavimlerinden biri olmak için pek de geç kalmış sayılmazsınız.

oxford

oxford ayakkabılar

2011 Oxford Ayakkabı Modelleri 2011 Oxford Ayakkabı Modelleri 2011 Oxford Ayakkabı Modelleri
2011 Oxford Ayakkabı Modelleri 2011 Oxford Ayakkabı Modelleri 2011 Oxford Ayakkabı Modelleri

“Oxford Maskülen Bayan Ayakkabı Modelleri Moda” için 2 yanıt

  1. oxford maskülen fotoğraftaki siyah ayakkabının 39 numarasına ulaşmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.ilginize teşekküerler

  2. ayakkabı almak istiyorum bayan.. dönerseniz svnrm . ne şekilde nasıl alabilirm konuda yardımcı olursanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir