Parfüm Kadına Yakışır

Parfüm kadına yakışır. Kadın kokusuna daha bi çekicilik katar. Kadının kendine olan özgüvenini perçinler ve erkekleri de peşinden sürükler. Eğer birinin hafızasına kazınmak istiyorsanız, kokunuzla onu büyüleyebilirsiniz. Kokular insan beyninde önemli bir alana sahiptir. Güzel kokular çeker, kötü kokular iter. Buna göre kullanacağınız parfümü iyi seçmeniz çok önemlidir.

Parfümler tenden tene değişir kokarken, mevsimden mevsime de değiştirilemlidir. Bir parfüm her tende aynı kokmaz. Ve her mevsim aynı kokuya sahip parfüm kullanılmaz. Parfüm alırken, bir başkasında güzel nkokuyor diyerek, denemeden almamalısınız. O tene uyan koku size uymayabilir.

Yaz mevsiminde ve sıcak havalarda daha enerjik ve hafif çiçek kokuları kullanılır. Ağır ve monoton bir gün geçirmeyi kim ister ki ?

Kış geldiğinde daha ağır ve sert olan baharat kokularına yönelinir. Daha kadınsı ve erotik olan bu kokular geceler içinde idealdir. Parfümle beraber aynı kokudan deodorant ve losyon kullanılması da parfümün etkisini ve kalıcılığını kuvvetlendirir.

Şekerli ve pudra kokuları ise daha çok genç kızlara yönelik kokulardır. Yaşınız 25’ten küçükse bu tip daha kıpır kıpır kokuları kullanabilirsiniz. Genç ve dinamik hissediyorsanız şekerli kokular tam size göre.