Pembe Kıyafet Modası

pembe modası

Günün trendiyle karşınızdayım hanımlar. İçinde bulunduğumuz Haziran 2011 itibarıyle pembeye merhaba diyoruz. Şeker pembesi, fuşya ve pudra bu sezon çok moda. Pembe kıyafetlerinizi gardroptan çıkarma zamanı geldi. Alış verişe çıkacaksanız ve ten renginiz de pembe renge uygunsa mutlaka pembe bir kıyafet alın.

Moda; Bize yakışanı giymektir öncelikle. Eğer size pembe renk yakışmıyorsa sırf moda diye giymeyin lütfen. Modern değil demode ve çirkin görünebilirsiniz hanımlar. Moda ve güzellik uzmanı size çözüm üretmek için var. Mesela esmer ve kumral kadınlara çok yakışan pembe renk, sarışın ve süt beyaz tenli kimselere yakışmayabilir.

Size bir tüyo: Harika ve hareketli bir yaza, şeker pembesi elbise ve lame kombinlemeyle her daim hazır olacaksınız.
pembe renk
Pembe straples elbise modeli, modern kesimlere sahip. Vücudu tamamen saran, diz altında biten etek boyuyla klasik bir görünüm kazandıran elbise gece kullanımı için uygun.

Lame yüksek topuklu ayakkabı hem şık hem de rahat görünümüyle göze çarpıyor. Bacaklarınızı daha uzun gösterecek, elbisenizin çekiciliğini artıracak hoş bir detay.

Pullarla işlenmiş lame çanta gece kıyafetlerinin en önemli parçalarından. Kullanışlı değil ama görsel açıdan çok zengin.

Pembe küpelerse kıyafetinizi tamamlayan küçük ama şık bir aksesuar.

pembe

pembe

pembe renk

pembe modası

fuşya renk kıyafetler

pembe modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir