Şarkıcı Hadise Kaç Kilo?

hadisenin kilosuŞarkıcı Hadise bir tığ gibi zayıflıyor, bir kilo alıp balık etliye bağlıyor. Bazen çok zayıf, bazen çok kilolu. Hadise’yi bu haliyle Sibel Can’a benzetiyorum. Korkarım Şarkıcı Hadise’nin de kilo mevzusu Sibel Can gibi devam edecek. Her kasette zayıflayacak, sonra gene şişmanlayacak. Peki vücudu bu durumdan olumsuz etkilenmeyecek mi? Öyle ya. Çok sık kilo alıp vermek deride çatlak ve sarkmalara yol açıyor. Deformasyon dediğimiz şey işte. Gerçi Hadisenin kilosu da boyu da bizi ilgilendirmiyor ama avare insanın başka ne derdi olur ki..

İşte HADİSE KİLO ALDI 4 EYLÜL 2014 başlıklı Hürriyet haberi ve 2014 itibariyle sevgili Hadise ve kiloları. Pardon son hali..

hadise 2014

Kaç kilo ya da kilosu ne bilmiyorum ama boyuna oranla en azından 7 kilo fazlası var gibi duruyor. Bizler gibi evde yaymıyor sonuçta sürekli ekranlarda ve maalesef kamera insanı kilolu gösteriyor. Hadise gibi göz önünde bulunan medyatik insanlar kilolarına her zaman daha bir dikkat etmeli. Ve bizce Hadise 65 kiloya yakın gibi duruyor.

hadise kaç kilo

hadisenin kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir