Son Moda Saç Modelleri

dogal dalgalı saç modelleri bilgeisÜnlüler bu sezon hangi saç modellerini, renklerini ve boylarını kullanıyor, merak ediyor musunuz? İşte 2014-15 saç ve makyaj modasına dair çok özel ip uçları. Modern bir kadının saçı bu sezon son derece doğal olmalı. Abartılı makyajlar, düğün saçları ve uçuk saç renkleri tarihe karıştı. Trend saç renkleri ve modelleri doğallıktan yana. Ünlü sanatçılar da tercihlerini doğal güzelliklerini ön plana çıkarmaktan yana kullanmışa benziyor.

dogal dalgalı saç modelleri bilgeisDoğal dalgalı saçlar

2014-2015 saç modasına baktığımda dikkatimi çeken ilk şey en moda saç modelinin saçta oluşturulan doğal maşa dalgaları. Doğal su dalgaları ve dağınık doğal fönlü dalgalı saçlar pek çok ünlü star tarafından tercih edilmiş. Üstelik saç boyu kısa olan, kısa kesilmiş saç modeli kullanan kadınlar bile saçlarını dalga dalga yapmış. Tabi bu dalgalar oldukça hafif. Doğal ve sade. Sadelik ile güzelliğin buluşmasına çok güzel bir örnek diyebiliriz.

balerin topuzlu saç modelleri bilgeisBalerin topuzlu ve dağınık topuzlu saçlar

Saçını toplamayı tercih eden ünlü kadınlar; bu toplu saç modellerinde de doğallıktan ödün vermemiş. Topuz saç modelleri de tıpkı dağınık saç modelleri gibi asla göz yormuyor. Düğüne gider bir havada değil. Aksine hem çok güzel hem de tamamen sade diyebiliriz. Siz de bu sezon balerin topuz kullanabilirsiniz.

doğal fönlü saç modelleri bilgeisDoğal hareketli fönlü saçlar

2014-2015 saç modasının belki de en dikkat çekici trendi fönlü saçlar. Düz fönden söz ediyorum ancak sönük saçları kast etmiyorum. Kabarık, hareketli, doğal görünümlü fön. İşte böyle hareketli fönlü saçlar çok moda. Saçınızda düzleştirici etkisinden ziyade fön etkisine dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir