UZUN ETEK MODASI 2010

Kısa etek modası bu yazda ölmedi fakat çevrenizden de izlediğiniz gibi uzun etek modası da büyümeye başlıyor. Çok beğeni kazandı ve kazandırmaya da devam ediyor. Kendi düşüncem olarak evet bende çok beğendim ve hemen kendime göre nasıl nereden alırım sorularını bile kurdum. Özellikle uzun boylu hanımlar tercih etmeliler mutlaka. Onlara çok daha ayrı bir güzel yakışacaktır. Uzun boy topuklu ya da platform ayakkabı muhteşem bir ikilidir.

Bu ikiliyi uzun boylu hanımlar denesin derim asla pişman olmazlar. Kendilerine ne kadar çok yakıştıklarını hem çevrelerinden hem de erkek arkadaşınızdan beğeni kazanacağınız ilgi çekeceğiniz muhtemel.

Bir de şöyle ki daha önceden hiç uzun etek giymediyseniz ve ilk olacaksa bu daha güzel. Çünkü çevreniz sizi ilk defa uzun bir etekle görecek ve ne kadar yakıştığını ilk defa gördüklerinden bayılacaklar.

Giyimin biz kadınlar için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Biraz da püf noktalara çalıştık mı her şey tamam olacaktır. Kendinizi üzmeden ve yıpratmadan elbise dolabınızın karşısına geçip bu yakışmaz o yakışmaz diyip bakınıp bakınıp durup durup daha da stres olmayın. Daha güzel nasıl olur diyin daha tatlı daha ilgi çekici nasıl olur olurum diyin mesela.

Kendinize yakışmaz dediğiniz bir şeyi bile giyin bakın bakalım aynanın karşısına geçip nasıl duruyor. Benim bir bluzum vardı ve aldığımdan beri hiç giymemiştim. Marka olduğu için almıştım. Kullanmadım.

Sonradan da hatta dedim ki nereden aldım boş yere para verdim dedim. Ama bir kere de dedim ki yahu bir giyeyim. Giydim ve gerekten çok yakıştı. Anladım ki bazen elimizde ya da dolabımızda beğenmem diyip attığımız ya da aldım diye pişman olduğumuz şeyler bile bize yakışabiliyor biz beğenebiliyoruz.

Bizler de kesinlikle bu açıyı unutmamalıyız. Aldıklarımıza. Ve özellikle uzun eteklerimize. Aldıktan sonra onu pişman olabilirsiniz ama tekrar tekrar bir giyin deneyin. Evde annenize sorun eşinize sorun ya da çevrenize nasıl oldu diyin.

Mutlu günler dilerim, Sitenin Meleği.