Uzun Hırkalar Hala Moda

hırkaUzun hırka modası devam ediyor hanımlar. Bu sezonda da uzun hırka giyeceğiz ve ben bu durumdan son derece memnunum sizin de memnun olduğunuzu tahmin ediyorum. Çünkü uzun hırkalar bizim gerçekten de büyük kurtarıcımız. Kimi zaman tunik niyetine giydiğimiz uzun hırkaları, elbiselerimiz, taytlarımız ve jeanlerimizle de kombine edebiliyoruz.

Tayt üzerine giyilen salaş bir hırkanın tadı başka neden alınabilir ki?

Ya da kısa elbiselerimizin üzerine giydiğimiz hırkanın o harika görünümü..
hırka
Kilolu bayanlar için de kurtarıcıdır uzun hırkalar. Pek çok uzun hırka modeli, kilo saklayıcı özelliğe sahiptir ve fazla kilolarımızı kolaylıkla kapatabiliriz bu sayede.

Uzun hırkalar; günlük hayat, ofis modası, özel davetler, hafta sonu gezmeleri için biçilmiş kaftan diyoruz hanımlar. Bulunduğunuz ortama uygun hırka modeline bu sezon kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Mini elbiselerinizle, kot pantolonlarınızla, 2011/12 modasının favori parçası taytlar, dar paçalı pantolonlar, kısa şortlarla birlikte kullanabilirsiniz.
hırka
Özel davetler için yakası payet işlemeli hırkaları tercih edebilirsiniz.

Yeni sezon defilelerinde göze çarpan ve severek kullanacağımız bir detay ise kemerler. Bu yıl, uzun hırkaların üzerine mutlaka kemer takılıyor. Aksesuar kullanmayı seviyorsanız, 2011/12 modasını çok seveceksiniz.
hırka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir