Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi 250ml

Sheer Love Vücut SpreyiVictoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi, merakla aldığım ve denediğim ilk Victoria’s Secret Parfümlü Vücut Spreyiydi. Açıkçası markasından dolayı çok büyük beklentilerle aldım. Kokuyu da daha önce test etmediğim için benim için tamamen sürpriz bir deneyim oldu. İlk sıktığımda bir hayli şaşırdım. Kesinlikle kokusunu beğenmedim o an. Nedense bana itici gelmişti. Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi değişik bir koku.

Annem hiç sevmiyor. Ne zaman kullansam, kötü koktuğunu, oda parfümü gibi koktuğumu falan söylüyor. O derece basit ve değişik bir parfümü var. Yalnız burnum zamanla alıştı. Kaldıkça bana daha güzel kokmaya başladı. Kokusunu nasıl tarif ederim bilmiyorum. Salatalık gibi ama tam da salatalık kokusu değil. Çiçekli, karışık, net olmayan ve pek de romantik olmayan ferah bir kokuya sahip. Bu kokuyu tekrar almayı hiç düşünmüyorum. Başka bir çeşidini aldım. Bakalım o nasıl olacak..

Victoria’s Secret Parfümlü Sheer Love Vücut Spreyi kendini şöyle tanıtmış:

Beyaz pamuk ve pembe zambak kokularının zengin ve duygusal karışımı ile oluşan hoş ve rahatlatıcı kokusu ile cildinizi şımartın.

Victoria’s Secret Parfümlü Vücut Spreyi 250 mL
Koku: Parlak Pembe Zambak
İçeriğindeki Aloe Vera ve Sarı Papatya Özleri ile Cildinizi Besler ve Nemlendirir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir