Yazın Beyaz Pantolon Giyeceğiz

Evet, kesinlikle sokaklarda harika bir beyaz pantolon modası esiyor. Beyaz pantolon gerçekten çok asil bir seçimdir. Hemen hemen her üst kıyafetinizin altına giyebileceğiniz cinstendir. Güneşten gelen ışınlarında beyaz renge gelip geri dönmesi de yani güneş ışınlarını bünyesinde muhafaza etmeyen bir renk olmasından dolayı da tercih ediliyor. Temizlik göstergesi.

Çizgili gömleklerle daha güzel! Benim tercihim bu. Çizgili olanlarla daha güzel oluyor. Ama birisi mutlaka beyaz olmalı.

Tek renkler eğer giyerseniz o zaman ayakkabınız ya beyaz olmalıdır ya da üst kıyafetiniz ne renk ise ona uygun tonlarda bir renk seçiminde ayakkabı olmalıdır. Beyaz pantolonunuzun altına istediğini gibi ayakkabı giyebilirsiniz.

Gerek spor olsun gerekse de topuklu olsun hepsi uyar ve yakışır. Tereddüt etmenize bu konuda gerek yok yani. Rahat olabilirsiniz.

Mavi-beyaz çizgili, pembe-beyaz çizgili, yeşil-beyaz çizgili ya da diğer beğendiğiniz tüm renklerle dâhil olan gömlekler beyaz pantolonlarınızın üzerine çok güzel yakışır. Açık tonlarda makyajınızda daha farklı bir güzellik yaratacaktır.

Kullanırken de dikkat etmek gerek ama. Beyaz olduğundan bulunduğumuz ortamlarda gerek yediklerimize gerekse de içtiklerimize dikkat etmeliyiz. Üzerimize dökülen bir vişne duyu damlası mesela her şeyi mahvedebilir.

Tüm gün o bembeyaz pantolonunuz üzerinde bir maske gibi kalır. Aman dikkat edin. Beyaz pantolon giymek de kolay değildir. Bir dikkat edilmesi gereken konu da özel günlerimize yakın tarihlerde beyaz pantolon giymemeliyiz.

Herhangi bir sürprizle karşılaşmamak adına dikkat. Bir sürpriz oldu ve siz erkenden adet oldunuz diyelim ve asla affınız yok bembeyaz pantolonunuz sizi çok fena ele verecektir.

Bu yüzden bu özel tarihlere de dikkat etmek gerek giyerken ya da giymeye karar verirken.