Yeşillenmeye Hazır Mısınız?

yeşil modasıYeşil rengi çok seviyorum. Benim gibi pek çok kadının da yeşil renkten vazgeçemeyeceğini biliyorum. O halde bu sezon da çok şanslıyız hanımlar. Çünkü yeşilin her tonu gene moda. Yeşil yeşil elbiseler, bluzlar ve etekler giymeye devam edeceğiz. Cam göbeği yeşili, uçuk yeşil ve su yeşili..Özellikle bu renk tonlarını sık sık görüyoruz vitrinlerde.
yeşil
Yeşil elbise ve bluz modellerine de hayran hayran bakıyorum açıkçası (: Her gördüğüm yeşil elbiseyi alasım geliyor. Yeşil modası devam ettikçe bizim de gözümüz gönlümüz yeşillenecek.
yeşil elbise
Yeni sezon trendini kendi tarzıma nasıl uyarlarım, hangi renklerle kombinleyebilirim gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz hanımlar; Çünkü tüm cevaplar BİLGEİS KADINCA’da!
yeşil elbise modelleri ve kombinasyonu
Bugüne kadar yeşil renkli kıyafetiniz olmadıysa gözünüzü alıştırmak için aksesuarların gücünden faydalanabilirsiniz. Yüzük, küpe, bileklik gibi takılarınızla birlikte fular, kemer gibi aksesuarlarda yeşil tonlarını tercih ederek yeni sezona yavaş ama güzel bir geçiş yapabilirsiniz.
yeşil tunik
Yeşil rengi diğer renklerle kombinlemek zor görünse de aslında değildir! Doğanın temel rengi yeşili yine doğanın renkleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Yeşille uyumlu renkler; krem, beyaz, pudra, gri, turuncu, mavi, lacivert olarak sıralanabilir. Yeşil kombinlerinde dikkatli olmanız gereken önemli renk; kırmızıdır. Eğer kırmızının tonunu doğru seçemezseniz rüküş görünebilirsiniz.
yeşil kıyafet
2011 ilkbahar-yaz modasının trendlerini yansıtan kıyafet ve ayakkabı modellerinden yeşil ağırlıklı kombinler hazırladık. Bu sayede yeni sezon trendlerinden haberdar olabilir, hangi rengi nasıl kullanmalıyım sorusunun cevaplarına esin kaynağı olacak fikirler üretebilirsiniz.
yeşil
yeşil

yeşil

1xbet

mariobet

princessbet

“Yeşillenmeye Hazır Mısınız?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir